Wynik wyszukiwania

 
Firma Moris – lider w sprzedaży i dystrybucji stali zdjęcie

Firma Moris – lider w sprzedaży i dystrybucji stali

Stal jest niezastąpionym materiałem w kolejnictwie i budownictwie, zapewniając nie tylko wytrzymałość i trwałość, ale także możliwość realizacji zróżnicowanych projektów. Firma Moris dostarcza wysokiej jakości stal w hurtowni online.

Czytaj więcej

 
Firma Cold Jet wprowadza na rynek nowe urządzenie do czyszczenia suchym lodem IceRocket - profesjonalną maszynę z segmentu podstawowego zdjęcie

Firma Cold Jet wprowadza na rynek nowe urządzenie do czyszczenia suchym lodem IceRocket - profesjonalną maszynę z segmentu podstawowego

Cold Jet® z przyjemnością informuje o wprowadzeniu na rynek nowego urządzenia do czyszczenia suchym lodem IceRocket. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą usprawnić proces czyszczenia i konserwacji, aby skrócić przestoje i zwiększyć wydajność. IceRocket to najnowszy model z linii innowacyjnych urządzeń firmy Cold Jet przeznaczonych do czyszczenia strumieniowego suchym lodem. Z podobnych na rynku urządzeń IceRocket wyróżnia się większą agresywnością i wydajnością, zachowując jednocześnie konkurencyjną cenę.

Czytaj więcej

 
Firma Seco pomaga klientom redukować emisję dwutlenku węgla zdjęcie

Firma Seco pomaga klientom redukować emisję dwutlenku węgla

Firma Seco dysponuje już sprawdzonymi metodami analizy cyklu życia własnych produktów oraz mapowania procesów produkcyjnych pod kątem redukcji wpływu przedsiębiorstwa na środowisko. Kolejnym krokiem jest oferowanie klientom rozwiązań redukujących emisję dwutlenku węgla w ich procesach.

Czytaj więcej

 
Firma Seco pomaga klientom redukować emisję dwutlenku węgla zdjęcie

Firma Seco pomaga klientom redukować emisję dwutlenku węgla

Firma Seco dysponuje już sprawdzonymi metodami analizy cyklu życia własnych produktów oraz mapowania procesów produkcyjnych pod kątem redukcji wpływu przedsiębiorstwa na środowisko. Kolejnym krokiem jest oferowanie klientom rozwiązań redukujących emisję dwutlenku węgla w ich procesach.

Czytaj więcej

 
Firma norelem oferuje komponenty napinające dopasowane do indywidualnych zastosowań zdjęcie

Firma norelem oferuje komponenty napinające dopasowane do indywidualnych zastosowań

Firma norelem, specjalizująca się w zakresie standardowych komponentów maszyn, oferuje obecnie zestawy kół łańcuchowych i rolki napinające, które pozwalają inżynierom tworzyć rozwiązania napinające dostosowane do indywidualnych wymagań.

Czytaj więcej

 
Firma norelem wprowadza na rynek nową gamę siłowników pneumatycznych do różnorodnych zastosowań zdjęcie

Firma norelem wprowadza na rynek nową gamę siłowników pneumatycznych do różnorodnych zastosowań

Firma norelem, specjalizująca się w branży standardowych komponentów maszyn, wprowadza na rynek nową gamę siłowników pneumatycznych do szerokiego zakresu zastosowań w środowisku przemysłowym i w aplikacjach wykorzystujących sprężone powietrze. Asortyment obejmuje standardowe, kompaktowe i okrągłe siłowniki, które zapewniają łatwą instalację i integrację z maszynami.

Czytaj więcej

 
Firma Cold Jet przedstawia Cold Jet CONNECT®, nowy sposób komunikacji z klientem zdjęcie

Firma Cold Jet przedstawia Cold Jet CONNECT®, nowy sposób komunikacji z klientem

Cold Jet CONNECT oferuje użytkownikom zdalną pomoc techniczną, wirtualny serwis i analizę danych dla urządzeń do czyszczenia suchym lodem i jego produkcji.

Czytaj więcej

 
Zarządzanie zapasami w firmach produkcyjnych zdjęcie

Zarządzanie zapasami w firmach produkcyjnych

W obliczu kryzysu gospodarczego, problemów finansowych lub po prostu optymalizacji kosztów, najlepszym rozwiązaniem jest odpowiednie zarządzanie zapasami.

Czytaj więcej

 
Firma Seco Tools poszerza asortyment wiodących w branży produktów Turbo o frez kątowy Turbo 16 zdjęcie

Firma Seco Tools poszerza asortyment wiodących w branży produktów Turbo o frez kątowy Turbo 16

Ze względu na stale rosnący nacisk na podnoszenie wydajności i obniżanie kosztów obróbki, bezpieczeństwo procesów i długi okres eksploatacji narzędzia nigdy nie były tak ważne. Nowy frez Turbo 16 od Seco Tools doskonale spełnia wszystkie te potrzeby.

Czytaj więcej

 
Gerda Hydomat laureatem 4. edycji konkursu Etyczna Firma zdjęcie

Gerda Hydomat laureatem 4. edycji konkursu Etyczna Firma

Gerda Hydomat została laureatem 4. edycji konkursu o tytuł "Etycznej Firmy".

Czytaj więcej

 
Firma norelem prezentuje nową serię modułowych komponentów do precyzyjnego pozycjonowania zdjęcie

Firma norelem prezentuje nową serię modułowych komponentów do precyzyjnego pozycjonowania

Projektanci i producenci mogą już korzystać z rozszerzonego asortymentu precyzyjnych prowadnic o dużej obciążalności oraz prowadnic typu "jaskółczy ogon" (trapezowych, które zapewniają jeszcze wyższy poziom dokładności pozycjonowania i ruchu w operacjach obróbkowych i pracach inspekcyjnych.

Czytaj więcej

 
Szwajcarska firma wydłuża żywotność krzywkowych automatów tokarskich zdjęcie

Szwajcarska firma wydłuża żywotność krzywkowych automatów tokarskich

Dziesiątki tysięcy tradycyjnych krzywkowych automatów tokarskich jest wciąż niestrudzenie wykorzystywanych w masowej produkcji zegarków, przemyśle motoryzacyjnym, dentystyce oraz przemysłach elektronicznych na całym świecie.

Czytaj więcej

 
Polska firma VERASHAPE z nagrodą przyznaną przez HEXAGON Manufacturing Intelligence. zdjęcie

Polska firma VERASHAPE z nagrodą przyznaną przez HEXAGON Manufacturing Intelligence.

W hiszpańskim Sitges w dniach 7-12 kwietnia odbyła się światowa konferencja dystrybutorów i partnerów w zakresie oprogramowania firmy HEXAGON. Statuetkę „ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA” otrzymała polska firma VERASHAPE. 150 uczestników z całego świata miało okazję wymienić się doświadczeniami w malowniczej części Katalonii.

Czytaj więcej

 
Firma KIPP wyróżniona tytułem "TOP JOB 2019" zdjęcie

Firma KIPP wyróżniona tytułem "TOP JOB 2019"

Firma HEINRICH KIPP WERK została wyróżniona przez byłego ministra gospodarki Wolfganga Clementa znakiem TOP JOB, przyznawanym za wzorową jakość warunków zatrudnienia. To wyróżnienie jest przyznawane przez Centrum Atrakcyjności Pracodawców „zeag GmbH” oraz uniwersytet w St. Gallen.

Czytaj więcej

 
Firma Seco Tools przedstawia frezy kątowe i płytki Double Turbo zdjęcie

Firma Seco Tools przedstawia frezy kątowe i płytki Double Turbo

Z myślą o producentach pragnących uzyskać najwyższą jakość wykończenia powierzchni przy mniejszym zużyciu energii Seco Tools poszerza swoją wiodącą w branży linię frezów kątowych o nową rodzinę — Double Turbo. Dzięki swej zaawansowanej geometrii nowe frezy usprawniają operacje obróbki zgrubnej oraz obniżają zużycie energii podczas pracy ze stalą, stalą nierdzewną, żeliwem i stopami żaroodpornymi. W celu uzyskania najwyższej wydajności narzędzia wykorzystują dwustronne płytki o czterech krawędziach skrawających i najnowocześniejsze gatunki do frezowania Seco Tools.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 1448