Artykuł Dodaj artykuł

Gerda Hydomat laureatem 4. edycji konkursu Etyczna Firma

Gerda Hydomat została laureatem 4. edycji konkursu o tytuł "Etycznej Firmy".

Gerda Hydomat logo

Gerda Hydomat została laureatem 4. edycji konkursu o tytuł "Etycznej Firmy".

Doceniono nasze praktyki dotyczące uczciwego i przejrzystego prowadzenia biznesu z poszanowaniem norm etycznych oraz działania zgodne z zasadami społecznej odpowiedzialności.

logo Etyczna FirmaW dniu 22 marca 2018 podczas uroczystej gali w restauracji Belvedere zorganizowanej przez Puls Biznesu, zostały ogłoszone Firmy Etyczne roku 2017. Wśród laureatów znalazła się Spółka Gerda Hydomat.

Uczestnicy konkursu to przedstawiciele bardzo różnych branż, każdy z innym bagażem doświadczeń, o innej skali działalności. Jednak wszystkie te firmy łączy wspólny mianownik - wychodzą one z założenia, że to przede wszystkim ludzie i ich codzienna praktyka biznesowa, a nie tylko procedury czy regulacje, decydują o etyczności organizacji.

Uczciwość to postawa, na którą warto zwracać uwagę na wszystkich etapach inwestowania w kapitał ludzki. W tym roku proces weryfikacji wzmocniony został o dodatkowe metody i kryteria, które umożliwiły jeszcze lepsze zweryfikowanie etycznego DNA uczestników konkursu. Zaangażowano do tego zadania najlepszych ekspertów z zespołu zarządzania ryzykiem nadużyć, ekspertów ds. etyki oraz compliance z Pulsu Biznesu.

Gerda Hydomat laureatem 4. edycji konkursu Etyczna Firma

Spotkania, które zostały przeprowadzone zgodnie z przyjętą metodyką oraz liczne rozmowy z pracownikami nadającymi ton etycznej kulturze w weryfikowanych firmach, umożliwiły poznanie specyfiki biznesu oraz etycznych dylematów, z którymi mierzą się na co dzień firmy wyróżnione w konkursie.

Do tegorocznej IV edycji konkursu "Etyczna Firma" zgłosiło się rekordowa liczba przedsiębiorstw - ponad 200, z grona których nagrodzone zostały zaledwie 23 firmy. Nagroda trafiła m.in. do tak znanych marek jak Provident, PZU, CMC Markets, Johnson & Johnson Poland, CEMEX Polska Saint-Gobain, ING Bank Śląski, BZ WBK, Kruk SA, Schenker, PKO BP, Nationale Nederlanden, Kompania Piwowarska, AbbVie Polska czy Pramerica Polska.

Gerda Hydomat laureatem 4. edycji konkursu Etyczna Firma

Konkurs Etyczna Firma ma na celu wyróżnienie firm prowadzących działania na rzecz budowy i wzmacniania kultury organizacyjnej opartej na etyce i wartościach w sposób najbardziej kompleksowy i systemowy oraz wykazujące największą aktywność w tym obszarze na tle innych przedsiębiorstw w Polsce. Wśród nich znalazła się Gerda Hydomat. Zobowiązuje nas to do jeszcze bardziej wytężonych wysiłków w tym zakresie.

Znaleźć się w tak zaszczytnym gronie Firm Etycznych to dla wszystkich Pracowników Spółki Gerda Hydomat ogromne wyróżnienie.

To nagroda dla wszystkich Pracowników Spółki. Każdy z nas pracuje i stara się postępować etycznie wobec klientów, kooperantów i swoich współpracowników.

Dziękujemy wszystkim za dotychczasowe zaangażowanie, które zaowocowało otrzymaniem nagrody.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.