Wynik wyszukiwania

 
Norma ISO 8573-1 a jakość sprężonego powietrza zdjęcie

Norma ISO 8573-1 a jakość sprężonego powietrza

Prawdopodobnie na co dzień niewielu z nas zastanawia się, jak ogromna jest rola we współczesnym świecie przygotowania sprężonego powietrza.

Czytaj więcej

 
Odnowienie certyfikatów ISO zdjęcie

Odnowienie certyfikatów ISO

Udostępniamy odnowione wersje certyfikatów ISO 9001: 2015 i 14001: 2015.

Czytaj więcej

 
Szkolenie: Wprowadzenie do analizy GD&T zdjęcie

Szkolenie: Wprowadzenie do analizy GD&T

Na szkoleniu uczestnicy zapoznają się z podstawową wiedzą z zakresu tolerancji geometrycznych w oparciu o normy ISO. Zajęcia będą oprócz przekazywania wiedzy teoretycznej ilustrowane praktycznymi przykładami analizy GD&T z użyciem oprogramowania metrologicznego.

Czytaj więcej

 
Seco Tools rozszerza asortyment oprawek Jetstream Tooling® do toczenia ogólnego ISO zdjęcie

Seco Tools rozszerza asortyment oprawek Jetstream Tooling® do toczenia ogólnego ISO

Firma Seco Tools poinformowała o rozszerzeniu asortymentu rozwiązań technologicznych Jetstream Tooling® Integrated (JETI) o pełną gamę oprawek do toczenia ogólnego ISO. Ta łatwa w użyciu technologia wewnętrznego podawania chłodziwa w dużym stopniu zwiększa trwałość narzędzia, jednocześnie skracając czas ustawiania i indeksowania dzięki nowej konstrukcji docisku płytki z jedną śrubą oraz braku przewodów zewnętrznych.

Czytaj więcej

 
Jak serwisować pojazdy logistyczne? zdjęcie

Jak serwisować pojazdy logistyczne?

Regularne serwisowanie pojazdów transportu wewnątrzzakładowego to klucz to bezawaryjnej pracy systemu. Jak wybrać odpowiedniego usługodawcę przeglądów doraźnych i prewencyjnych? Z tego artykułu dowiesz się, na co zwracać uwagę.

Czytaj więcej

 
Jak i kiedy serwisować sprężarki śrubowe? zdjęcie

Jak i kiedy serwisować sprężarki śrubowe?

Kompresory śrubowe są wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu, w których niezbędne jest zaopatrzenie w sprężone powietrze.

Czytaj więcej

 
Pozycjonowanie maszyny – co trzeba o nim widzieć? zdjęcie

Pozycjonowanie maszyny – co trzeba o nim widzieć?

Pozycjonowanie, tolerancje, dokładności, powtarzalność obróbki – z tymi terminami w branży CNC spotykamy się na co dzień. Są to kluczowe wartości zarówno przy programowaniu, jak i na hali – przy obsłudze maszyn przez operatorów. Można powiedzieć, że to dzięki zastosowaniu odpowiednich liczb w odpowiednim czasie cała produkcja przebiega płynnie. Bardzo często producenci podają dokładność i powtarzalność pozycjonowania obrabiarki CNC, ale jak czytać te parametry?

Czytaj więcej

 
Festool -  Serwis dla Ciebie i Twoich narzędzi zdjęcie

Festool - Serwis dla Ciebie i Twoich narzędzi

Festool dostarcza elektronarzędzia od ponad 95 lat i jest w pełni świadomy z wyzwań, z jakimi zmagają się rzemieślnicy w swojej codziennej pracy. Dostarczanie niezawodnych narzędzi to jeden z priorytetów Festool. Równie ważnym zadaniem jest opieka nad użytkownikami narzędzi, którzy zaufali marce. Jeżeli kupujesz narzędzia Festool dostajesz w pakiecie serwis na równie wysokim poziomie, jak jakość oferowanego sprzętu. Innymi słowy jesteśmy zadowoleni tylko wtedy, gdy Ty jesteś zadowolony.

Czytaj więcej

 
Cięcie bez wyrw jak nigdy przedtem zdjęcie

Cięcie bez wyrw jak nigdy przedtem

Nowa zagłębiarka z podcinakiem TSV 60 K firmy Festool

Czytaj więcej

 
III Międzynarodowe Forum Czystości Technicznej & EXPO jest organizowane po raz kolejny w Polsce w dniach 18-19.05.2023 w CWK Opole. zdjęcie

III Międzynarodowe Forum Czystości Technicznej & EXPO jest organizowane po raz kolejny w Polsce w dniach 18-19.05.2023 w CWK Opole.

Podczas naszego forum specjaliści z branży produkcyjnej, inżynierowie procesu, managerowie działów i dyrektorzy produkcji  spotkają się z dostawcami maszyn, usług i technologii, które służą zapewnieniu czystości technicznej zgodnie z wymaganiami norm VDA 19 i ISO 16232 w procesie produkcji i montażu.

Czytaj więcej

 
Rodzaje grup materiałowy ISO zdjęcie

Rodzaje grup materiałowy ISO

Każdy materiał obrabiany za pomocą skrawania posiada unikalne właściwości. To od nich zależy wybór właściwych narzędzi, parametrów i geometrii. 

Czytaj więcej

 
Rozwiązania powierzchniowe dedykowane na narzędzia do przetwórstwa tworzyw sztucznych na targach K 2022 zdjęcie

Rozwiązania powierzchniowe dedykowane na narzędzia do przetwórstwa tworzyw sztucznych na targach K 2022

Oerlikon Balzers, światowy lider w dziedzinie cienkich, super twardych powłok, zaprezentuje na targach K 2022 najnowsze rozwiązania dla przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Czytaj więcej

 
Zagłębiarka TS 60 K Festool - wyznacza nowe standardy cięcia zdjęcie

Zagłębiarka TS 60 K Festool - wyznacza nowe standardy cięcia

Nowa zagłębiarka TS 60 K tnie materiał jak masło, lekko, płynnie i niezwykle precyzyjnie. Jest jeszcze bezpieczniejsza i bardziej wszechstronna niż jakakolwiek zagłębiarka wcześniej.

Czytaj więcej

 
Bez wyrw w jednym cięciu zdjęcie

Bez wyrw w jednym cięciu

Od 1962 roku firma Festool jest znana z niezawodnej jakości i absolutnej precyzji w kontekście ręcznych pilarek tarczowych, a od 1980 roku w kontekście zagłębiarek. Festool konsekwentnie kontynuuje tę tradycję, wprowadzając na rynek nową zagłębiarkę z podcinakiem: Cięcie bez wyrw po obu stronach udaje się teraz już za pierwszym razem przy głębokości cięcia do 60 milimetrów. Zintegrowane zabezpieczenie KickbackStop zmniejsza ryzyko obrażeń i uszkodzeń spowodowanych odbiciem. Dzięki szerokiemu asortymentowi akcesoriów systemowych można zawsze pracować mobilnie, precyzyjnie i z zachowaniem wymiarów. Nowa TSV 60 K umożliwia uzyskanie jakości warsztatowej również na placu budowy – tak jak w przypadku maszyny stacjonarnej.

Czytaj więcej

 
Gerda Hydomat z kolejnym certyfikatem zdjęcie

Gerda Hydomat z kolejnym certyfikatem

Gerda Hydomat uzyskała certyfikaty, wdrożyła i stosuje systemy zarządzania jakością zgodny z wymaganiami międzynarodowej normy IATF 16949:2016 oraz ISO 9001:2015

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 433