Wynik wyszukiwania

 
Czym jest prasa hydrauliczna? zdjęcie

Czym jest prasa hydrauliczna?

Prasa hydrauliczna jest maszyną wykorzystują w swoim działaniu prawo Pascala. Pierwsza prasa została premierowo wykorzystana do obróbki metali w 1820 roku. Zbudowana jest z dwóch połączonych ze sobą cylindrów wypełnionych olejem.

Czytaj więcej

 
Uniwersalna oprawka hydrauliczna maksymalizuje wydajność, przenosząc wysokie wartości momentu obrotowego zdjęcie

Uniwersalna oprawka hydrauliczna maksymalizuje wydajność, przenosząc wysokie wartości momentu obrotowego

Dzięki przenoszeniu najwyższych możliwych wartości momentu obrotowego, bardziej zwartej budowie i o 40% grubszemu przekrojowi poprzecznemu ściany przedniej, oprawka HydroForce HT to ekonomiczne rozwiązanie, które upraszcza zarządzanie zapasami, jednocześnie maksymalizując żywotność narzędzi i efekty obróbki w operacjach frezowania, wiercenia, rozwiercania oraz w innych operacjach obrotowych.

Czytaj więcej

 
Przedłużki hydrauliczne zdjęcie

Przedłużki hydrauliczne

Firma Kennametal rozwiązała odwieczny problem zapewnienia stabilności narzędzia podczas wiercenia w głębokich wnękach oraz obok wysokich występów i w pobliżu zacisków.

Czytaj więcej

 
Seco rozszerza ofertę wysokowydajnych systemów narzędziowych zdjęcie

Seco rozszerza ofertę wysokowydajnych systemów narzędziowych

Firma Seco Tools bezustannie opracowuje nowe rozwiązania, które podtrzymują naturalne tempo postępu w branży skrawania metalu. Dwa z najnowszych systemów narzędziowych firmy, które wyznaczają nowe standardy precyzji i wydajności, to wąskie oprawki hydrauliczne EPB 5831 oraz oprawki ER-to-Combimaster™.

Czytaj więcej

 
NOWA USŁUGA W OFERCIE: PROFESJONALNE GIĘCIE RUR 3D zdjęcie

NOWA USŁUGA W OFERCIE: PROFESJONALNE GIĘCIE RUR 3D

Profesjonalne gięcie rur hydraulicznych bezszwowych ze stali czarnej, ocynkowanej i nierdzewnej w zakresie średnic od 6 do 42 mm.

Czytaj więcej

 
Zwiększanie wydajności energetycznej i osiąganych wyników dzięki rozwiązaniom pomp hydraulicznych z napędem bezstopniowym firmy Eaton zdjęcie

Zwiększanie wydajności energetycznej i osiąganych wyników dzięki rozwiązaniom pomp hydraulicznych z napędem bezstopniowym firmy Eaton

Firma Eaton, specjalizująca się w zarządzaniu energią, dokonuje fuzji swoich możliwości w dziedzinach elektryki i hydrauliki. Może dzięki temu zaoferować producentom maszyn i systemów rozwiązania pomp z napędem bezstopniowym (VSD), które umożliwiają osiągnięcie wyższej wydajności i oszczędności energii nawet do 70 procent — w zależności od cyklu pracy maszyny.

Czytaj więcej

 
Firma Seco wzbogaca linię EPB o nowe głowice do wytaczania zgrubnego i oprawki hydrauliczne zdjęcie

Firma Seco wzbogaca linię EPB o nowe głowice do wytaczania zgrubnego i oprawki hydrauliczne

Firma Seco poszerzyła linię produktów EPB o nowe, kompaktowe, bardzo intuicyjne głowice do wytaczania zgrubnego EPB 610, upraszczające proces wykonywania otworów, a także o oprawki hydrauliczne EPB 5835, które zapewniają wytrzymałość, sztywność oraz dużą szybkość usuwania metalu w zastosowaniach związanych z obróbką zgrubną.

Czytaj więcej

 
Najsilniejsza hydrauliczna oprawka narzędziowa zdjęcie

Najsilniejsza hydrauliczna oprawka narzędziowa

TENDO E compact firmy SCHUNK otwiera nowy etap w systemach mocowania narzędzi. Stanowi odpowiedź na rosnące wymagania sbróbki skrawaniem, które nie mogą zostać spełnione przez oprawki uniwersalne ER, Weldon, oprawki termokurczliwe czy inne, tańsze wersje

Czytaj więcej

 
Total Tooling – kompletny program dla wszystkich aplikacji od lidera technologii mocowań narzędzi zdjęcie

Total Tooling – kompletny program dla wszystkich aplikacji od lidera technologii mocowań narzędzi

Każda aplikacja i każde zadanie obróbki ma inne wymagania - na każde z nich odpowiedzią firmy SCHUNK, lidera technologii mocowań narzędzi i detali jest program Total Tooling, zawierający całe spektrum innowacyjnych i wysoce precyzyjnych systemów mocowania narzędzi w sprawdzonej jakości. 

Czytaj więcej

 
Wciągnik, suwnica i wciągarka - zastosowanie i najważniejsze różnice zdjęcie

Wciągnik, suwnica i wciągarka - zastosowanie i najważniejsze różnice

Stosowanie dźwignic w branży przemysłowej i transportowej czy w budownictwie umożliwia sprawny przebieg pracy, gdy konieczne jest przemieszczanie ciężkich ładunków o dużych gabarytach zarówno w poziomie, jak i w pionie. Jednymi z takich urządzeń są suwnice, których częstym elementem jest wciągarka lub wciągnik zakończone np. hakiem. Czym są poszczególne części i jak je rozpoznać? Jakie zastosowanie znajdują urządzenia suwnicowe?

Czytaj więcej

 
Inwazja nowości na stoisku firmy Technologie Formowania Metali Sp. z o.o. zdjęcie

Inwazja nowości na stoisku firmy Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.

Już po raz czternasty firma Technologie Formowania Metali Sp. z o.o. zaprezentuje swoją ofertę maszyn na targach ITM Mach-Tool

Czytaj więcej

 
Osłony argonowe do spawania rur i elementów wysokostopowych oraz tytanowych zdjęcie

Osłony argonowe do spawania rur i elementów wysokostopowych oraz tytanowych

Spawanie rur i armatury ze stali wysokostopowych, nierdzewnych, kwasoodpornych, energetycznych oraz tytanu, wymaga zastosowania osłon argonowych od strony grani (wewnątrz).

Czytaj więcej

 
Zamet Industry rozpoczął nowy rok znaczącą umową z Bumarem zdjęcie

Zamet Industry rozpoczął nowy rok znaczącą umową z Bumarem

Spółka Zamet Budowa Maszyn – należąca do notowanego na GPW w Warszawie Zamet Industry – rozpoczęła 2012 rok podpisaniem umowy z czołowym dostawcą i eksporterem uzbrojenia oraz sprzętu wojskowego, firmą Bumar. Kontrakt o wartości sięgającej 16 mln zł dotyczy wykonania i dostawy hydraulicznej prasy poziomej. Wyprodukowane przez Zamet urządzenie trafi finalnie do klienta indyjskiego.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 28
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.