Wynik wyszukiwania

 
Maszyny do gięcia rur i profili VLB Group w ofercie TFM zdjęcie

Maszyny do gięcia rur i profili VLB Group w ofercie TFM

Technologie Formowania Metali - czołowy dystrybutor maszyn do plastycznej obróbki metali poszerza swoją ofertę o rozwiązania oferowane przez VLB Group – producenta maszyn do gięcia rur i profili.

Czytaj więcej

 
Malowanie rur metalowych krok po kroku zdjęcie

Malowanie rur metalowych krok po kroku

Rury mogą stanowić albo niezbyt atrakcyjny element wnętrza, albo jego integralny dodatek. Który z tych wariantów bardziej Ci odpowiada? Dobrą metodą zarówno na ukrycie, jak i wyeksponowanie rur w pomieszczeniu jest malowanie.  

Czytaj więcej

 
Gratowarki / Fazowarki prętów, rur, tulei, śrub zdjęcie

Gratowarki / Fazowarki prętów, rur, tulei, śrub

Podczas mechanicznego cięcia rur, prętów, tulei, śrub występuje niekorzystne

Czytaj więcej

 
Osłony argonowe do spawania rur i elementów wysokostopowych oraz tytanowych zdjęcie

Osłony argonowe do spawania rur i elementów wysokostopowych oraz tytanowych

Spawanie rur i armatury ze stali wysokostopowych, nierdzewnych, kwasoodpornych, energetycznych oraz tytanu, wymaga zastosowania osłon argonowych od strony grani (wewnątrz).

Czytaj więcej

 
Fazowarka rur i zbiorników zdjęcie

Fazowarka rur i zbiorników

Przygotowanie przed spawaniem rur większych średnic nastręcza pewnych trudności

Czytaj więcej

 
Nowe znaczniki rur do każdego środowiska zdjęcie

Nowe znaczniki rur do każdego środowiska

Znalezienie optymalnego materiału znacznika rur dla konkretnego zakładu może być czasochłonne. Firma Brady oferuje znaczniki rur do rurociągów wewnętrznych, zewnętrznych i znaczniki o podwyższonych parametrach do rurociągów zewnętrznych (serie Indoor, Outdoor i Outdoor+), które pomogą w identyfikacji rurociągów w dowolnym zakładzie na świecie.

Czytaj więcej

 
Instalacja sanitarna - czy wiesz, jak prawidłowo izolować rury? zdjęcie

Instalacja sanitarna - czy wiesz, jak prawidłowo izolować rury?

Normy prawidłowego wykonywania instalacji sanitarnej regulowane są przez szereg przepisów i wytycznych. Wśród nich znajdują się również wskazówki dotyczące właściwej izolacji rur centralnego ogrzewania i ciepłej wody.

Czytaj więcej

 
Nowe, trwałe, wpinane znaczniki rur zdjęcie

Nowe, trwałe, wpinane znaczniki rur

Nowe, wysokiej jakości wpinane znaczniki rur są niezwykle trwałe i łatwe do zainstalowania lub deinstalacji. Można je dostosować do dowolnego standardu, dzięki czemu przyczyniają się do wzrostu bezpieczeństwa i wydajności instalacji, przekazując informacje o czynniku roboczym w rurociągu i kierunku jego przepływu nawet w trudnych warunkach.

Czytaj więcej

 
Rawlplug: Innowacyjne wiertło rurowe w systemie Dustlessdrill zdjęcie

Rawlplug: Innowacyjne wiertło rurowe w systemie Dustlessdrill

Specjalna konstrukcja wiertła umożliwia odprowadzanie zwiercin w trakcie wiercenia otworu i bezpośrednie ich odsysanie odkurzaczem.

Czytaj więcej

 
Hexagon ogłosił wydanie CAESAR II® 2019! Nowa wersja posiada optymalną wydajność i lepszą użyteczność dla zadań związanych z analizą rurociągów. zdjęcie

Hexagon ogłosił wydanie CAESAR II® 2019! Nowa wersja posiada optymalną wydajność i lepszą użyteczność dla zadań związanych z analizą rurociągów.

Na użytkowników  CAESAR II® 2019 czeka ulepszony silnik graficzny, który umożliwia szybszą i dokładniejszą pracę. W nowej wersji programu zostały również zaktualizowane narzędzia, a ich funkcjonalność uległa rozszerzeniu, w tym typowe przepływy pracy użytkowników.  

Czytaj więcej

 
Ukosowarki mechaniczne blach i rur zdjęcie

Ukosowarki mechaniczne blach i rur

Ukosowanie / fazowanie – proces obróbki krawędzi (ścięcia pod kątem lub na inny kształt tj. J / U / I ) grubszych niż 4mm detali.

Czytaj więcej

 
Stwórz zgodne z przepisami, bezpieczne i wydajne środowisko pracy zdjęcie

Stwórz zgodne z przepisami, bezpieczne i wydajne środowisko pracy

Brady Corporation oferuje trwałe znaczniki rur, znaki bezpieczeństwa, etykiety CLP i oznakowanie stref umożliwiające stworzenie zgodnego z przepisami, bezpiecznego i wydajnego środowiska pracy.  

Czytaj więcej

 
NOWA USŁUGA W OFERCIE: PROFESJONALNE GIĘCIE RUR 3D zdjęcie

NOWA USŁUGA W OFERCIE: PROFESJONALNE GIĘCIE RUR 3D

Profesjonalne gięcie rur hydraulicznych bezszwowych ze stali czarnej, ocynkowanej i nierdzewnej w zakresie średnic od 6 do 42 mm.

Czytaj więcej

 
Czym charakteryzuje się system Kan Therm Press? zdjęcie

Czym charakteryzuje się system Kan Therm Press?

Zbudowanie instalacji wewnątrz budynków wymaga stworzenia przemyślanego projektu, a także rzetelnego wykonania z użyciem odpowiednich materiałów. Całość instalacji składa się nie tylko z rur, ale także licznych akcesoriów, takich jak złączki lub zawory, które są newralgicznymi elementami każdego systemu.

Czytaj więcej

 

Tube 2012: innowacyjne produkty na nowe rynki! Rośnie produkcja rur z tworzyw sztucznych

Niemiecki przemysł rur z tworzyw sztucznych nadrobił straty uwarunkowane kryzysem z lat ubiegłych i znowu optymistycznie spogląda w przyszłość.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 183
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.