Zorganizowany w ubiegłym roku, po raz pierwszy jesienią przemysłowy cykl spod znaku STOM okazał się sukcesem. Mimo ograniczeń pandemicznych firmy oceniły uczestnictwo jako efektywne, wszyscy podkreślali także dbałość z jaką Targi Kielce podeszły do kwestii bezpieczeństwa. Trudno przewidzieć, jak sytuacja będzie się przedstawiała tej jesieni, ale „Przemysłowa Wiosna” udowodniła, że zwłaszcza w kryzysie warto stawiać na targi.
Cykl spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi oraz Targi Odlewnicze METAL odbędą się w Targach Kielce jesienią 2021 roku.
Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM, którego ważnym ogniwem są Targi EXPO-SURFACE na stałe wpisany jest w kalendarz specjalistów z wielu gałęzi przemysłu. Popularność wydarzenia spowodowała, że nawet w czasie pandemii wzięło w nich udział 500 wystawców w 7 halach wystawienniczych. Tylko na EXPO-SURFACE zaprezentowało się 60 firm z Polski, Niemiec, Finlandii, Węgier, Grecji, czy Turcji. Także wśród gości można było usłyszeć rozmowy prowadzone w wielu językach z całego świata. Przez trzy targowe dni wystawę odwiedziło ponad 10 tysięcy branżowych zwiedzających.
Salon Technologii Obróbki Metali STOM oraz Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL odbędą się równolegle, co stanowi wyjątkową okazję do jednoczesnego zapoznania się z ofertą liderów rynku obydwu wystaw. W tym roku „Przemysłowa Jesień” odbędzie się od 19 do 21 października i zajmie aż 7 hal wystawienniczych.
Ponad 10 tysięcy branżowych zwiedzających odwiedziło przemysłowe wystawy spod znaku STOM oraz METAL. Taka frekwencja pozwoliła wrócić myślami do czasów przed pandemią oraz pokazała, jak bardzo przemysł potrzebuje spotkań bezpośrednich.
Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM odbywających się w Targach Kielce w marcu z roku na rok coraz mocniej potwierdza rangę wydarzenia w globalnym przemyśle. W roku pandemii, kryzysu i osłabienia światowej gospodarki biznesowe spotkania, wyjątkowo przeniesione na wrzesień mogą okazać się kołem zamachowym dla wielu branż.
Zapraszamy do partnerskiej rozmowy na temat realnych korzyści jakie przyniosą Twojej firmie innowacyjne technologie powierzchniowe Oerlikon. To się opłaca. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.
Targi Kielce od ponad 25 lat są organizatorem przestrzeni spotkań oraz partnerem w nawiązywaniu biznesowych relacji. Staramy się spełniać oczekiwania naszych wystawców; firm, które wspólnie z nami od wielu lat tworzą wydarzenia targowe. To właśnie przedsiębiorcy są głosem branży, którego słuchamy, i który jest dla nas bardzo cenny.
W trosce o bezpieczeństwo gości, wystawców, zwiedzających i pracowników Targów Kielce oraz mieszkańców regionu, w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju i rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego, Zarząd Targów Kielce podjął decyzję o zmianie terminu Przemysłowej Wiosny na 22-24 września 2020 roku.
Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL oraz odbywający się równolegle Salon Technologii Obróbki Metali STOM stanowią jedne z największych wydarzeń branży odlewniczej i obróbki metali na świecie. W tym roku „Przemysłowa Jesień” odbędzie się od 19 do 21 października i zajmie aż 7 hal wystawienniczych.
Jesienią w Targach Kielce, od 14 do 16 października odbędą się Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL. To przedsięwzięcie, które nasycone jest innowacyjnością i od lat stanowi platformę wymiany branżowych doświadczeń.
W związku z ogłoszeniem stanu epidemiologicznego w Polsce i wielu innych krajach, zorganizowanie wielu wydarzeń, na poziomie, którego wspólnie oczekujemy jest niemożliwe. Mając na uwadze przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających oraz wystawców z całego świata uczestniczących w naszych wydarzeniach, Zarząd Targów Kielce po licznych konsultacjach z Klientami zmodyfikował kalendarz imprez targowych w 2020 roku.
Mniejsze niż zazwyczaj, ale tak samo efektywne wystawy przemysłowego cyklu spod znaku STOM w roku pandemii udowodniły, że biznesowe spotkania każdej branży są niezbędne.
„Przemysłowa Wiosna” to od ponad 10 lat wydarzenie, które buduje trendy na kolejny rok w wielu gałęziach przemysłu. O prestiżu wystaw świadczą dane dotyczące poprzedniej edycji: 900 wystawców z 35 krajów oraz ponad 12 tysięcy zwiedzających. W tym roku udział w „Przemysłowej Wiośnie” potwierdziła większość z nich. To już ostatni dzwonek, aby stać się częścią tego ważnego wydarzenia, które odbędzie się od 10 do 12 kwietnia w Targach Kielce.
Cykl „Przemysłowa Wiosna” skupiający w sobie Targi spod znaku STOM, a także inne branżowe wystawy wyjątkowo w tym roku odbywa się jesienią od 22 do 24 września 2020 r. Wydarzenia jako bezpieczna platforma spotkań biznesowych, stanie się kołem zamachowym dla firm, które pandemia koronawirusa zmusiła do wyhamowania działalności.