Artykuł Dodaj artykuł

Oerlikon Balzers zaprasza na targi PLASTPOL

Zapraszamy do partnerskiej rozmowy na temat realnych korzyści jakie przyniosą Twojej firmie innowacyjne technologie powierzchniowe Oerlikon. To się opłaca. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Oerlikon Balzers zaprasza na targi PLASTPOL

Targi PLASTPOL
Hala D; stoisko 58
Kielce, 23-26.05.2023

Lata doświadczeń sprawiają, że wiemy co stanowi dla Ciebie wyzwanie w codziennej pracy. Zapraszamy do partnerskiej rozmowy na temat realnych korzyści jakie przyniosą Twojej firmie innowacyjne technologie powierzchniowe Oerlikon. To się opłaca. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Nadchodzące wydarzenie, to nie tylko możliwość osobistego spotkania, ale również szansa na zapoznanie się z nowościami oferowanymi przez Oerlikon Balzers. Narzędzia z powłokami BALINIT i BALITHERM zapewniają doskonałe zabezpieczenie form przed zużyciem ściernym i adhezyjnym. Pokrycia skracają cykl produkcyjny oraz czas potrzebny na konserwację i przeglądy. Mają pozytywny wpływ na trwałość, wydajność, jakość i koszty. Umożliwiają pracę form wtryskowych na sucho, bez zatarć. Są rekomendowane na wypolerowane powierzchnie formujące. Użytkownik unika w ten sposób zarysowań i problemów jakościowych z wypraską.

Artykuł został dodany przez firmę

Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o.

Oerlikon Balzers jest światowym liderem w zakresie wyprzedzających technologii powierzchni, które znacząco zwiększają wydajność i wytrzymałość narzędzi oraz komponentów. Rozwiązania oferowane przez Oerlikon przynoszą wiele korzyści dla użytkowników. 

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.