Artykuł Dodaj artykuł

Targi SyMas i Maintenance

3 i 4 października 2013 r. w Hali Targów w Krakowie, specjaliści z branży materiałów sypkich i masowych oraz utrzymania ruchu po raz kolejny będą mieli okazję spotkać się w swoim gronie w ramach V Targów Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki – SyMas

3 i 4 października 2013 r. w Hali Targów w Krakowie, specjaliści z branży materiałów sypkich i masowych oraz utrzymania ruchu po raz kolejny będą mieli okazję spotkać się w swoim gronie w ramach V Targów Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki – SyMas oraz IV Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE, a także towarzyszących im szkoleń i konferencji. Targi organizowane są przez firmę easyFairs Poland Sp. z o.o. – międzynarodowego lidera w organizacji targów branżowych.

Będzie to już piąta, jubileuszowa edycja targów SyMas. Wraz z każdą kolejną odsłoną pojawiają się nowości wprowadzane zgodnie z sugestiami odbiorców imprezy. Tym razem będzie to Strefa Technologii ATEX, w ramach której do zaprezentowania swojej oferty zapraszane są firmy posiadające w swojej ofercie: zabezpieczenia przeciwwybuchowe, procesowe,  systemy odpylania i filtrowentylacji powietrza oraz inne urządzenia przeznaczone do pracy w obszarach zagrożonych wybuchem gazów, par, mgieł lub pyłów.

„Zainteresowanie ze strony wystawców jest bardzo duże”- podkreśla Karol Miernikiewicz Specjalista ds. Organizacji Targów easyFairs – „Do tej pory już ponad 50 firm zaplanowało swój udział w targach, a z dnia na dzień zgłaszają się kolejne, które również chcą zaprezentować swoją ofertę. W gronie wystawców znajdują się już między innymi: Aerzen Polska, Bart Sp. z o.o., Buttimer Polska, DMN-Westinghouse, Proorganika, Netter Vibration, IPL S.p.a., Norres Polska, RSBP s.r.o., Schenck Process Polska i wiele innych. Jesteśmy przekonani, że również tym razem liczba wystawców oraz poziom i zróżnicowanie oferty zadowoli naszych gości ”.

Targi MAINTENANCE odbędą się po raz czwarty. Tutaj organizatorzy stawiają na rozwinięcie tematów podjętych w ramach poprzedniej edycji, które spotkały się z dużym zainteresowaniem: Strefa Outsourcingu i cykl szkoleń Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu.

Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu to jedno z wydarzeń towarzyszących targom, adresowane do wszystkich chcących pogłębiać swoją wiedzę z zakresu obsługi technicznej maszyn i urządzeń oraz do osób poszukujących nowych rozwiązań, mających na celu poprawę efektywności służb utrzymania ruchu i działów produkcji. W programie każdej z naszych imprez nie zabraknie też seminariów learnShops™, które niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony gości targowych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: WWW.EASYFAIRS.COM/PL

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.