Wynik wyszukiwania

 
Dywizja OSS grupy Oerlikon na targach EMO 2023:  cienkie warstwy, które robią różnicę  zdjęcie

Dywizja OSS grupy Oerlikon na targach EMO 2023: cienkie warstwy, które robią różnicę

Oerlikon Balzers, lider w branży z grupy Oerlikon, zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania technologiczne na targach EMO 2023, które odbędą się w dniach 18-23 września w Hanowerze. Zostaną zaprezentowane nowości: powłoka S3p BALIQ TISINOS PRO do obróbki materiałów twardych do 70 HRC, BALINIT MAYURA, a także powłoki diamentowe BALDIA oraz nowe rozwiązania cyfrowe. Produkty i usługi Oerlikon Metco oraz Oerlikon AM uzupełnią ofertę targową. Tematem przewodnim będą cienkie warstwy, które robią różnicę. Serdecznie zapraszamy – stoisko B 18, hala 4.

Czytaj więcej

 
Jak korzystać z miernika wilgotności przy odbiorze mieszkania? zdjęcie

Jak korzystać z miernika wilgotności przy odbiorze mieszkania?

Podczas odbioru mieszkania, niewidoczne dla oka detale mogą czasami okazać się kluczowe. Jednym z takich elementów jest wilgotność. Czy wiesz, jak prawidłowo korzystać z miernika wilgotności, aby uniknąć przyszłych problemów? Poniżej znajdziesz kompletne wskazówki, które pozwolą ci podejść do tego zadania jak profesjonalista.

Czytaj więcej

 
Nowa diamentowa tarcza pilarska do zagłębiarek TS 55 i TSC 55 zdjęcie

Nowa diamentowa tarcza pilarska do zagłębiarek TS 55 i TSC 55

Zgodnie z hasłem „Lepiej pracować z systemem – perfekcja w każdym szczególe“, Festool oferuje nowe rozwiązanie systemowe czyli diamentowe tarcze pilarskie do cięcia wiązanych cementem i gipsem płyt wiórowych i włóknowych. Umożliwia ono wydajną pracę, poprzez szybkie i efektywne cięcie.

Czytaj więcej

 
Oerlikon Balzers wprowadza nowe portfolio powłok diamentowych BALDIA zdjęcie

Oerlikon Balzers wprowadza nowe portfolio powłok diamentowych BALDIA

Oerlikon Balzers, wiodący dostawca rozwiązań powierzchniowych, przedstawił nową ofertę powłok diamentowych BALDIA.

Czytaj więcej

 
Nowość: otwornice diamentowe Modeco Expert zdjęcie

Nowość: otwornice diamentowe Modeco Expert

Większość materiałów wykończeniowych stosowanych podczas prac glazurniczych wymaga użycia niezawodnych narzędzi do wiercenia otworów. Nowe otwornice diamentowe marki Modeco Expert umożliwiają precyzyjne, łatwe i szybkie wiercenie w płytkach ceramicznych, gresie, terakocie, marmurze i granicie.

Czytaj więcej

 
Klingspor z nagrodą Top Builder 2020 zdjęcie

Klingspor z nagrodą Top Builder 2020

TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. Wśród Laureatów znaleźli się w tym roku nie tylko aktywni inwestorzy, rzetelni generalni wykonawcy, innowacyjni producenci, ale również znakomici, utalentowani i doświadczeni architekci. Firma Klingspor została jednym z laureatów w kategorii Produkt Roku.

Czytaj więcej

 
Precyzyjna przecinarka do glazury Scheppach FS4700T  zdjęcie

Precyzyjna przecinarka do glazury Scheppach FS4700T

Renomowana, niemiecka marka Scheppach, produkująca niezawodne elektronarzędzia dla wielu grup odbiorców, zdobyła zaufanie wielu klientów na całym świecie. Blisko 100 lat doświadczenia na rynku, narzędzia produkowane zgodnie z najwyższymi normami bezpieczeństwa i konkurencyjna cena to znaki rozpoznawcze tej marki. Scheppach to połączenie niemieckiej precyzji, nowoczesnej technologii i komponentów najwyższej jakości.

Czytaj więcej

 
Specjalista do twardych podłoży. Szlifierka z osprzętem diamentowym RENOFIX RG 130 Festool zdjęcie

Specjalista do twardych podłoży. Szlifierka z osprzętem diamentowym RENOFIX RG 130 Festool

Szlifierki RENOFIX z głowicami diamentowymi to optymalna propozycja dla profesjonalistów, stworzona do usuwania powłok praktycznie każdego rodzaju.

Czytaj więcej

 
O powierzchniach na europejskim poziomie zdjęcie

O powierzchniach na europejskim poziomie

Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE od lat umacniają swoją pozycję jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych przemysłowi związanemu z ochroną powierzchni w naszej części Europy. W 2024 roku wystawa odbędzie się już po raz piętnasty.

Czytaj więcej

 
15 lat firmy – jubileuszowa promocja zdjęcie

15 lat firmy – jubileuszowa promocja

TBI Technology Sp. z o. o. obchodzi 15 jubileusz powstania. Historia firmy rozpoczęła się od objęcia przedstawicielstwa na rynku polskim niemieckiej marki obrabiarek oraz dystrybucji oprogramowania CAD/CAM.

Czytaj więcej

 
Stopki regulacyjne do maszyn przemysłowych - jak wybrać odpowiednią? zdjęcie

Stopki regulacyjne do maszyn przemysłowych - jak wybrać odpowiednią?

Chcesz zabezpieczyć swoje maszyny przemysłowe i odpowiednio wypoziomować je przed pracą?

Czytaj więcej

 
Uwolnijcie kreatywność i przenieście projekty DIY na wyższy poziom! Z lakierami akrylowymi Bostik Super Color to banalnie proste! zdjęcie

Uwolnijcie kreatywność i przenieście projekty DIY na wyższy poziom! Z lakierami akrylowymi Bostik Super Color to banalnie proste!

Uwaga majsterkowicze i profesjonaliści! Bostik z pewnością znacie jako producenta doskonałych klejów i uszczelniaczy, a pierwszym skojarzeniem jest najprawdopodobniej Mamut Glue, czyli nasz niezawodny klej montażowy. Nie wszyscy natomiast wiedzą, że w ofercie mamy także znakomite lakiery w sprayu Bostik Super Color.

Czytaj więcej

 
Jakie główne cechy mają śruby specjalistyczne? zdjęcie

Jakie główne cechy mają śruby specjalistyczne?

A może warto zdecydować się właśnie na te elementy złączne? Kiedy to będzie dobra idea? W jakich sytuacjach należy zaś wybrać śruby specjalistyczne wykonywane na indywidualne zamówienie?

Czytaj więcej

 
Tarcza diamentowa Marcrist BF850 SilentMax – tnie hałas… i wszystkie materiały budowlane! zdjęcie

Tarcza diamentowa Marcrist BF850 SilentMax – tnie hałas… i wszystkie materiały budowlane!

Nowa tarcze marki Marcrist, dystrybuowane przez Lange Łukaszuk, to zupełnie nowa jakość cięcia na polskim rynku. Niezawodność, redukcja hałasu, doskonałe efekty cięcia, uniwersalność zastosowania oraz gwarantowana przez producenta długa żywotność plasują tarcze Marcrist wśród światowych liderów w branży.

Czytaj więcej

 
Bezpiecznie i żółto na targach BUDMA zdjęcie

Bezpiecznie i żółto na targach BUDMA

Pomiędzy 4. a 7. lutego w Poznaniu odbyły się międzynarodowe targi budownictwa i architektury BUDMA 2020. To największa impreza tego typu w Europie — przez 4 dni targów zaprezentowało się blisko 1000 firm z 30 krajów. Teren Międzynarodowych Targów Poznańskich odwiedziło w tym czasie około 50 tysięcy fachowców.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 77