Wynik wyszukiwania

 
Konferencja Techniczna w Szczecinie: Nowoczesne rozwiązania i systemy intralogistyczne w zakładach produkcyjnych, 21 listopada 2018 zdjęcie

Konferencja Techniczna w Szczecinie: Nowoczesne rozwiązania i systemy intralogistyczne w zakładach produkcyjnych, 21 listopada 2018

W dobie produkcji just-in-time i wysokich oczekiwań, co do jakości usług, intralogistyka zajmuje ważne miejsce w budowaniu przewagi konkurencyjnej. Jak umiejętnie dobierać technologie i jednocześnie podejmować korzystne biznesowo decyzje?  

Czytaj więcej

 
Jesteś zainteresowany intralogistyką w zakładzie produkcyjnym? Zapraszamy już 21 listopada do Szczecina! zdjęcie

Jesteś zainteresowany intralogistyką w zakładzie produkcyjnym? Zapraszamy już 21 listopada do Szczecina!

Intralogistyka ma znaczący wpływ na całościowe koszty produkcyjne i sprawną realizację celów. Im więcej znamy nowinek, skutecznych rozwiązań i technologii, tym nasze procesy mogą stać się wydajniejsze.

Czytaj więcej

 
Nowoczesne rozwiązania intralogistyczne i magazynowe już 20 października podczas Konferencji Technicznej w Legnicy zdjęcie

Nowoczesne rozwiązania intralogistyczne i magazynowe już 20 października podczas Konferencji Technicznej w Legnicy

Podczas Konferencji Technicznej „Rozwiązania intralogistyczne i magazynowe” praktycy i eksperci z kilku różnych branż podzielą się wiedzą i doświadczeniem z zakresu doskonalenia procesów we własnych firmach. Opowiedzą także o błędach i trudnościach podczas dostosowywania procesów logistycznych do potrzeb zakładu.

Czytaj więcej

 
e-INTRALOGISTYKA 4.0 już w czerwcu! zdjęcie

e-INTRALOGISTYKA 4.0 już w czerwcu!

MOVIDA wraca z nowym projektem - cyklem spotkań on-line MOVIDA#Connected. To propozycje wydarzeń dla kadry zarządzającej w wirtualnej odsłonie!

Czytaj więcej

 
Bezpłatna konferencja „Nowoczesne rozwiązania i systemy intralogistyczne” po raz pierwszy we Wrocławiu zdjęcie

Bezpłatna konferencja „Nowoczesne rozwiązania i systemy intralogistyczne” po raz pierwszy we Wrocławiu

W dobie produkcji just-in-time i wysokich oczekiwań, co do  jakości usług, intralogistyka zajmuje kluczowe miejsce w budowaniu przewagi konkurencyjnej. Konferencja pt. „Nowoczesne rozwiązania i systemy intralogistyczne w zakładach produkcyjnych”, która odbędzie się we wrześniu we Wrocławiu, będzie jednym z najbardziej inspirujących spotkań dla menadżerów łańcucha dostaw i logistyki w 2017 roku.

Czytaj więcej

 
Nowe scenariusze rozwoju przemysłu podczas ITM_talks 2  zdjęcie

Nowe scenariusze rozwoju przemysłu podczas ITM_talks 2

Czy robotyzacja to zawsze panaceum na trudne czasy? Jak w obecnej sytuacji kontrolować inwestycje w nowe technologie? Czy wreszcie z kryzysu możemy wyjść obronną ręką? Na te i wiele innych pytań odpowiadali eksperci podczas drugiego odcinka ITM_talks pt.: Autonomia robotów i cyfrowa transformacja w niepewnych czasach. Wniosek? W przemyśle dialog nauki z biznesem przynosi wymierne korzyści.

Czytaj więcej

 
Wpisz do kalendarza! Rusza jesienny cykl Konferencji Technicznych zdjęcie

Wpisz do kalendarza! Rusza jesienny cykl Konferencji Technicznych

Ponad 50 konferencji poświęconych innowacjom w przemyśle i prawie 5.000 przeszkolonych specjalistów. Dotychczasowy bilans Konferencji Technicznych wkrótce znów się powiększy, bo we wrześniu rusza kolejny cykl wydarzeń, a w nim: 7 miast, 4 obszary tematyczne i kilkadziesiąt prelekcji. Na uczestników czekają także praktyczne warsztaty i stoiska wystawiennicze. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

Czytaj więcej

 
CeMAT 2011 – wiodące światowe targi intralogistyki zdjęcie

CeMAT 2011 – wiodące światowe targi intralogistyki

Hanower: Motorem rozwoju tej branży jest globalizacja – żaden inny sektor nie zyskuje tak wiele na integracji światowych rynków, co intralogistyka. Firmy z nią związane spotkają się w tym roku na odbywającej się co 3 lata najważniejszej międzynarodowej wystawie branżowej: na targach CeMAT w Hanowerze. Na poprzednią edycję imprezy w roku 2008 przyjechało niemal 1100 wystawców z 35 krajów oraz 60 000 zwiedzających z całego świata.

Czytaj więcej

 
Najważniejsze w 2015 roku targi dla przemysłu obróbki metali zdjęcie

Najważniejsze w 2015 roku targi dla przemysłu obróbki metali

W dniach od 24 do 27 lutego 2015 roku odbędzie się 13-sta edycja Międzynarodowych Targów Poddostawców Zuliefermesse. Targi te są wiodącym w Europie wydarzeniem dla branży metalowej i przedsiębiorstw poddostawczych dla przemysłu i motoryzacji.

Czytaj więcej

 
STILL energooszczędnie zdjęcie

STILL energooszczędnie

W najnowszych wózkach widłowych, firma STILL wprowadziła specjalny program oszczędności energii Blue Q. To odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, w produkty zwiększające efektywność energetyczną w intralogistyce.

Czytaj więcej

 
MSV z liderami czołowych branż zdjęcie

MSV z liderami czołowych branż

Podstawową i dominującą branżą targów maszynowych w dalszym ciągu pozostaje sektor obrabiarek i formierek, gdzie zaprezentują się wszyscy najważniejsi wystawcy.

Czytaj więcej

 

MSV 2013 - kontynuacja udanych projektów

Największe targi przemysłowe w Europie Środkowej i tradycyjny już przegląd nowych technologii czołowych czeskich i światowych producentów odbędą się w tym roku od 7 do 11 października.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 12
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.