Wynik wyszukiwania

 
Elektronarzędzia na akumulator – czy warto? zdjęcie

Elektronarzędzia na akumulator – czy warto?

Wahasz się, czy kupić elektronarzędzie akumulatorowe. Obawiasz się, że Twój zakup nie będzie udany? Już śpieszymy z odpowiedzią.

Czytaj więcej

 
Zestawy narzędzi akumulatorowych z jedną baterią – technologia ONE+ RYOBI zdjęcie

Zestawy narzędzi akumulatorowych z jedną baterią – technologia ONE+ RYOBI

Naprawy w domu i prace w ogrodzie często wymagają różnych narzędzi. I tak jak z wielu nie można zrezygnować, tak istnieją rozwiązania, które pomogą ograniczyć liczbę przechowywanego sprzętu i zmniejszyć wydatki. Czy wiesz, że istnieją zestawy elektronarzędzi wyposażone w specjalną technologię, która pozwala zasilić aż 150 narzędzi tym samym akumulatorem? Jedną z nich jest technologia ONE+ RYOBI.

Czytaj więcej

 
Nowe akumulatorowe narzędzia wielofunkcyjne Bosch dla majsterkowiczów zdjęcie

Nowe akumulatorowe narzędzia wielofunkcyjne Bosch dla majsterkowiczów

Bosch rozszerza ofertę narzędzi wielofunkcyjnych o dwa akumulatorowe modele w klasie napięcia 18 V i 12 V. AdvancedMulti 18 i UniversalMulti 12 to pierwsze akumulatorowe elektronarzędzia dla majsterkowiczów wyposażone w uchwyt narzędziowy Starlock i system Bosch AutoClic.

Czytaj więcej

 
Obsługa i zastosowania akumulatorowego urządzenia wielofunkcyjnego Festool OSC 18 VECTURO (część I) zdjęcie

Obsługa i zastosowania akumulatorowego urządzenia wielofunkcyjnego Festool OSC 18 VECTURO (część I)

Akumulatorowe urządzenie wielofunkcyjne Festool OSC 18 VECTURO umożliwia przecinanie różnorodnych materiałów od drewna przez metale nieżelazne i blachę stalową po tworzywa sztuczne, usuwanie fug czy kitu, zeskrobywanie resztek klejów, wykładzin itd. W niniejszym odcinku „Festool radzi” szczegółowo opowiemy o jego budowie i obsłudze.

Czytaj więcej

 
Loteria „Wygraj z Festool” zdjęcie

Loteria „Wygraj z Festool”

Mercedes-Benz Vito wypełniony narzędziami Festool w zabudowie bott, 3 precyzyjne akumulatorowe pilarki stołowe CSC SYS 50 oraz 80 narzędzi – takie nagrody Festool przygotował dla klientów, którzy kupią i zarejestrują narzędzie do Gwarancji all-inclusive.

Czytaj więcej

 
Nowe akumulatorowe szlifierki Festool zdjęcie

Nowe akumulatorowe szlifierki Festool

Festool prezentuje trzy nowe akumulatorowe szlifierki RTSC 400, DTSC 400 i ETSC 125

Czytaj więcej

 
Precyzyjne cięcia na „rysę” zdjęcie

Precyzyjne cięcia na „rysę”

Z nowym akumulatorowym urządzeniem wielofunkcyjnym Vecturo OSC 18 Festool 

Czytaj więcej

 
Ładniejszy i zdrowszy żywopłot. Jak o niego zadbać? zdjęcie

Ładniejszy i zdrowszy żywopłot. Jak o niego zadbać?

Zielony parkan chroni nas nie tylko przed hałasem i kurzem, ale i spojrzeniami gapiów. Żeby mógł się dobrze wywiązywać ze swojej roli, należy o niego odpowiednio zadbać, m.in. poprzez właściwe cięcie. Kiedy, w jaki sposób i czym je wykonywać? Oto garść fachowych porad.  

Czytaj więcej

 
Jak przygotować narzędzia do zimy? zdjęcie

Jak przygotować narzędzia do zimy?

Lada moment zima zawita w naszych ogrodach. Rośliny szykują się w stan spoczynku, a my powoli przygotowujemy się na sezonową przerwę w pielęgnacji kwiatów i drzew. Jednak to nie koniec prac w ogrodzie. Przed nadjeściem zimy musimy schować i odpowiednio zakonserwować narzędzia, by w dobrym stanie czekały do wiosny. Jak zatem odpowiednie przechowywać narzędzia akumulatorowe? Co musimy zrobić? 

Czytaj więcej

 
Poznaj akumulatorowy odkurzacz domowy 24 V Greenworks! zdjęcie

Poznaj akumulatorowy odkurzacz domowy 24 V Greenworks!

Pionowy odkurzacz akumulatorowy to nowy rozdział w ofercie Greenworks! Renomowana marka Greenworks jest doceniana w wielu krajach. O jakości Greenworks przekonali się już klienci obecni na najbardziej wymagających rynkach. W USA Greenworks jest liderem sprzedaży narzędzi akumulatorowych. Akumulatorowe narzędzia ogrodowe i warsztatowe zdobyły zaufanie klientów na całym świecie.

Czytaj więcej

 
Więcej mocy i możliwości - Festool SYSTEM 18V zdjęcie

Więcej mocy i możliwości - Festool SYSTEM 18V

System 18 V Festool obejmuje szereg najwyższej jakości urządzeń akumulatorowych, dzięki którym fachowiec może pracować elastycznie i niezależnie od zasilania sieciowego. 

Czytaj więcej

 
Wydajny system 18 V zdjęcie

Wydajny system 18 V

System 18 V Festool obejmuje szereg najwyższej jakości urządzeń akumulatorowych, dzięki którym wykonawca może pracować elastycznie i niezależnie od przewodu zasilającego. 

Czytaj więcej

 
Wiertarko-wkrętarki – czym się kierować przy zakupie? zdjęcie

Wiertarko-wkrętarki – czym się kierować przy zakupie?

Nie będzie przesadą, jeśli napiszemy że wiertarko-wkrętarka to jedno z najbardziej uniwersalnych elektronarzędzi, niezbędne w każdym mieszkaniu, domu i firmie. Jeśli masz do wykonania proste prace, jak montaż lampy, powieszenie obrazu lub złożenie mebli, wiertarko-wkrętarka akumulatorowa jest wręcz niezbędna. To samo urządzenie, ale w wersji dla profesjonalistów przyda się przy pracach stricte remontowych i wykończeniowych, jak montaż płyt gipsowo-kartonowych czy budowa szkieletu domu z drewna.

Czytaj więcej

 
Przyssawki do szyb – budowa i zalety zdjęcie

Przyssawki do szyb – budowa i zalety

Przyssawka do szyb jest niezwykle ważnym elementem do transportu szkła o zróżnicowanym rozmiarze i wadze. Wyróżnia się przyssawki ręczne, akumulatorowe lub zasilane z sieci. Jakie są ich funkcje?  

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 108
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.