Podczas walnego zgromadzenia Izby, które odbyło się online 29 maja, dr Andrzej Mochoń został wybrany na kolejną kadencję wiceprezesa rady PIPT.
Przemysł odlewniczy zdominuje kalendarz imprez Targów Kielce na zakończenie kalendarzowego lata za sprawą odbywających się od 20 do 22 września targów METAL oraz towarzyszących im wystaw: HEAT TREATMENT, ALUMINIUM & NONFERMET. CONTROL-TECH i RECYKLING. Wydarzenie branży odlewniczej od początku swojego istnienia przyciąga ważnych „graczy” tego sektora przemysłu.
Przemysłowy cykl spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi powraca do tradycyjnego, wiosennego terminu. Przemysłowych specjalistów zapraszamy do Targów Kielce od 5 do 7 kwietnia 2022 roku.
Już od 20 do 22 września 2022 roku hale Targów Kielce wypełni najnowsza oferta urządzeń i usług dedykowanych branży odlewniczej.
W trakcie sezonu jesiennego, od 22 do 24 września goście Targów Kielce będą mogli zapoznać się z nowościami, które już niebawem będą miały swój debiut. Wśród nich znalazły się Targi Technologii i Komponentów Łącznych i Mocujących STOM-FIX.
Na cztery miesiące przed rozpoczęciem Salonu Technologii Obróbki Metali już 75% powierzchni jest zajęte. Wystawcy nie znajdą już miejsca w halach C, D, E i F. Zostały jeszcze tylko wolne miejsca w pawilonach A, B oraz G.
Po dwóch przełożonych z powodu pandemii edycjach jesiennych Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM powracają do stałego, wiosennego terminu. Zapraszamy do Targów Kielce od 5 do 7 kwietnia 2022 roku!
Tradycyjnie przemysłowy cykl spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi odbędzie się w pierwszym kwartale roku. Tym razem jednak wystawcy i ich goście mogą liczyć nie na trzy, ale na cztery targowe dni.
Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE od lat umacniają swoją pozycję jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych przemysłowi związanemu z ochroną powierzchni w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2023 roku wydarzenie będzie trwało nie trzy, ale aż cztery dni.
Tradycyjnie przemysłowy cykl spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi odbędzie się w pierwszym kwartale roku. Tym razem jednak wystawcy i ich goście mogą liczyć nie na trzy, ale na cztery targowe dni.
Wielkimi krokami zbliżają się XXI Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Poprzednia, a za razem jubileuszowa edycja zgromadziła w Targach Kielce 62 firmy z 8 krajów.
Od 6 czerwca decyzją rządu branża targowa została odmrożona. Szykuje się bardzo pracowita jesień w Targach Kielce.
Kieleckie targi branży odlewniczej METAL oraz siostrzane wydarzenia skupione wokół wspólnego wydarzenia targowego „Przemysłowa jesień” stanowią unikatową okazję dla krajowych przedsiębiorców do znalezienia nowych kontaktów biznesowych na całym świecie.
Tradycyjnie przemysłowy cykl spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi odbędzie się w pierwszym kwartale. Tradycyjnie zapowiada się sukces.
Kieleckie targi METAL oraz towarzyszące im wystawy: HEAT TREATMENT, ALUMINIUM & NONFERMET i RECYKLING od początku swojego istnienia przyciągały ważnych „graczy” branży odlewniczej. Wiele wskazuje na to, że w tym roku będzie podobnie. Choć impreza odbędzie się dopiero pod koniec września, to do organizatorów już zgłaszają się firmy z Europy i nie tylko.