Na cztery miesiące przed rozpoczęciem Salonu Technologii Obróbki Metali już 75% powierzchni jest zajęte. Wystawcy nie znajdą już miejsca w halach C, D, E i F. Zostały jeszcze tylko wolne miejsca w pawilonach A, B oraz G.
Prawie 2 tys mkw powierzchni wystawienniczej i 112 firm z 10 krajów świata to wynik tegorocznej edycji „Przemysłowej jesieni” w Targach Kielce. Wydarzenie łączy w sobie wszystkie najważniejsze gałęzie branży odlewniczej i stanowi obowiązkowy punkt spotkań dla całego sektora metalurgicznego.
Tradycyjnie przemysłowy cykl spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi odbędzie się w pierwszym kwartale. Tradycyjnie zapowiada się sukces.
Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE od lat umacniają swoją pozycję jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych przemysłowi związanemu z ochroną powierzchni w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2023 roku wydarzenie będzie trwało nie trzy, ale aż cztery dni.
250 pracujących maszyn, zapełnione wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka, 500 wystawców, ponad 10 tysięcy branżowych zwiedzających - jednak nie tylko te liczby robią wrażenie w podsumowaniu przemysłowego cyklu Targów Kielce.
Siłą „Przemysłowej jesieni” w Targach Kielce są bezpośrednie spotkania przedstawicieli firm odlewniczych. Tych nie zabraknie już 24 i 25 września w Targach Kielce. Do kilkudziesięciu firm, które potwierdziły obecność cały czas dołączają kolejne.
Ponad 200 firm z 22 krajów świata w tym: z Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Austrii, Włoch, Słowenii, czy Polski już 24-25 września stawi się w Kielcach by zaprezentować najnowsze technologie wykorzystywane w przemyśle odlewniczym. Ekologia i transformacja jednym z wiodących tematów podczas „Przemysłowej Jesieni w Targach Kielce”
Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce, w 2024 roku odbywała się w dość nietypowym czasie. Przemysł powoli wychodzący z marazmu, rolnicze strajki w tle - mogło nie udać się nic, a udało się wszystko. Wystawę odwiedziło o 1000 zwiedzających więcej niż w zeszłym roku.
Cykl branżowych wydarzeń odbywający się w kieleckim ośrodku tradycyjnie w pierwszym kwartale, każdego roku notuje kolejne rekordy. W 2024 Przemysłowa Wiosna będzie największa w historii! Powierzchnia wystawiennicza targów urosła aż o 10% w stosunku do minionej edycji.
Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM 2025 w Targach Kielce to jedno z kluczowych wydarzeń dla specjalistów z branży w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.
Tegoroczna odsłona targów METAL oraz towarzyszących im wystaw: Heat Treatment, Aluminium & Nonfermet, Control-Tech i Recykling doczekała się nieco odświeżonej formuły i potrwa nie trzy, jak dotychczas, a dwa dni. Wydarzenie branży odlewniczej odbędzie się 24 i 25 września 2024 roku w Targach Kielce i jak zwykle zgromadzi ważnych „graczy” tego sektora przemysłu.
Klaster metrologiczny, seminarium NDT i firmy z całego świata skupione na precyzji pomiarów – tak zapowiada się tegoroczna edycja Targów Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH. Wydarzenie od lat jest obowiązkowym punktem spotkań dla przedstawicieli branż wykorzystujących specjalistyczne techniki pomiarowe i badawcze.
Wrześniowa, przełożona edycja Targów Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE pokazała, że nawet podczas pandemii spotkania branży są bardzo istotne. Zarówno wystawcy jak i zwiedzający bardzo dobrze odebrali jesienne wydarzenie.
Po dwóch przełożonych z powodu pandemii edycjach jesiennych Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM powracają do stałego, wiosennego terminu. Zapraszamy do Targów Kielce od 5 do 7 kwietnia 2022 roku!
Tradycyjnie przemysłowy cykl spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi odbędzie się w pierwszym kwartale roku. Tym razem jednak wystawcy i ich goście mogą liczyć nie na trzy, ale na cztery targowe dni.