Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL oraz odbywający się równolegle Salon Technologii Obróbki Metali STOM stanowią jedne z największych wydarzeń branży odlewniczej i obróbki metali na świecie. W tym roku „Przemysłowa Jesień” odbędzie się od 19 do 21 października i zajmie aż 7 hal wystawienniczych.
Mniejsze niż zazwyczaj, ale tak samo efektywne wystawy przemysłowego cyklu spod znaku STOM w roku pandemii udowodniły, że biznesowe spotkania każdej branży są niezbędne.
Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM, którego ważnym ogniwem są Targi EXPO-SURFACE na stałe wpisany jest w kalendarz specjalistów z wielu gałęzi przemysłu. Popularność wydarzenia spowodowała, że nawet w czasie pandemii wzięło w nich udział 500 wystawców w 7 halach wystawienniczych. Tylko na EXPO-SURFACE zaprezentowało się 60 firm z Polski, Niemiec, Finlandii, Węgier, Grecji, czy Turcji. Także wśród gości można było usłyszeć rozmowy prowadzone w wielu językach z całego świata. Przez trzy targowe dni wystawę odwiedziło ponad 10 tysięcy branżowych zwiedzających.
Zorganizowany w ubiegłym roku, po raz pierwszy jesienią przemysłowy cykl spod znaku STOM okazał się sukcesem. Mimo ograniczeń pandemicznych firmy oceniły uczestnictwo jako efektywne, wszyscy podkreślali także dbałość z jaką Targi Kielce podeszły do kwestii bezpieczeństwa. Trudno przewidzieć, jak sytuacja będzie się przedstawiała tej jesieni, ale „Przemysłowa Wiosna” udowodniła, że zwłaszcza w kryzysie warto stawiać na targi.
Zapraszamy do partnerskiej rozmowy na temat realnych korzyści jakie przynoszą wyprzedzające technologie powierzchniowe Oerlikon. To się naprawdę opłaca.
Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM odbywających się w Targach Kielce w marcu z roku na rok coraz mocniej potwierdza rangę wydarzenia w globalnym przemyśle. W roku pandemii, kryzysu i osłabienia światowej gospodarki biznesowe spotkania, wyjątkowo przeniesione na wrzesień mogą okazać się kołem zamachowym dla wielu branż.
W trakcie sezonu jesiennego, od 22 do 24 września goście Targów Kielce będą mogli zapoznać się z nowościami, które już niebawem będą miały swój debiut. Wśród nich znalazły się Targi Technologii i Komponentów Łącznych i Mocujących STOM-FIX.
Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce, w 2024 roku odbywała się w dość nietypowym czasie. Przemysł powoli wychodzący z marazmu, rolnicze strajki w tle - mogło nie udać się nic, a udało się wszystko. Wystawę odwiedziło o 1000 zwiedzających więcej niż w zeszłym roku.
Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE 2025, to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w tej części Europy, skupiające ekspertów oraz liderów z zakresu technologii antykorozyjnych i ochrony powierzchni. Wydarzenie to stanowi doskonałą platformę do prezentacji najnowszych osiągnięć
DMG MORI SAILING TEAM * Kolektory mgły olejowej i oparów chłodziwa * Intec oraz Z 2021: właściwy czas na rozpoczęcie roku targowego * SYSTEMY MOCOWANIA DO OBRABIAREK * Przemysł potrzebuje spotkań takich jak Targi STOM * PLASTPOL – przepis na biznesowy sukces * MacroLocx z SYSTEM 3R * SZLIFUJEMY-DOCIERAMY-POLERUJEMY * TOOLEX – targi napędzające gospodarkę *
Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER będące stałym elementem przemysłowego cyklu wystaw kieleckiego ośrodka powracają do stałego, wiosennego terminu. Zapraszamy do Targów Kielce od 5 do 7 kwietnia 2022 roku!
Mamy przyjemność zaprosić wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska E - 10 podczas targów przemysłowych STOM - LASER.
Cykl „Przemysłowa Wiosna” skupiający w sobie Targi spod znaku STOM, a także inne branżowe wystawy wyjątkowo w tym roku odbywa się jesienią od 22 do 24 września 2020 r. Wydarzenia jako bezpieczna platforma spotkań biznesowych, stanie się kołem zamachowym dla firm, które pandemia koronawirusa zmusiła do wyhamowania działalności.
Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE od lat umacniają swoją pozycję jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych przemysłowi związanemu z ochroną powierzchni w naszej części Europy. W 2024 roku wystawa odbędzie się już po raz piętnasty.
Od 6 czerwca decyzją rządu branża targowa została odmrożona. Szykuje się bardzo pracowita jesień w Targach Kielce.