Klaster metrologiczny, seminarium NDT i firmy z całego świata skupione na precyzji pomiarów – tak zapowiada się tegoroczna edycja Targów Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH. Wydarzenie od lat jest obowiązkowym punktem spotkań dla przedstawicieli branż wykorzystujących specjalistyczne techniki pomiarowe i badawcze.
250 pracujących maszyn, zapełnione wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka, 500 wystawców, ponad 10 tysięcy branżowych zwiedzających - jednak nie tylko te liczby robią wrażenie w podsumowaniu przemysłowego cyklu Targów Kielce.
Za nami 3. edycja Targów INNOFORM®. Edycja niezwykle udana, która pobiła wszelkie dotychczasowe rekordy: zarówno pod względem frekwencji jak i liczby Wystawców. Swoją ofertę zaprezentowało 360 firm (o 100 więcej w stosunku do roku poprzedniego!).
Na cztery miesiące przed rozpoczęciem Salonu Technologii Obróbki Metali już 75% powierzchni jest zajęte. Wystawcy nie znajdą już miejsca w halach C, D, E i F. Zostały jeszcze tylko wolne miejsca w pawilonach A, B oraz G.
Pracujące maszyny, najnowocześniejsze technologie, 500 wystawców, 7 zajętych hal – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2022 roku zapowiada się rewelacyjnie. Kielecka fabryka spotkań rusza 5 kwietnia i będzie pełna nowości.
Znakomita wiadomość dla branży narzędziowej w Polsce! W dniach 25-27 kwietnia 2017r. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbędzie się I edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM.
Przemysłowy cykl spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi powraca do tradycyjnego, wiosennego terminu. Przemysłowych specjalistów zapraszamy do Targów Kielce od 5 do 7 kwietnia 2022 roku.
Cykl spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi oraz Targi Odlewnicze METAL odbędą się w Targach Kielce jesienią 2021 roku.
Targi najnowocześniejszych urządzeń i oprogramowań, unikalne spotkania biznesowe oraz międzynarodowe konferencje – wszystko to podczas tegorocznej imprezy Ptak Warsaw Expo
Ponad 10 tysięcy branżowych zwiedzających odwiedziło przemysłowe wystawy spod znaku STOM oraz METAL. Taka frekwencja pozwoliła wrócić myślami do czasów przed pandemią oraz pokazała, jak bardzo przemysł potrzebuje spotkań bezpośrednich.
Siła targów ITM INDUSTRY EUROPE, MODERNLOG, SUBCONTRACTING oraz Salonu BHP ma moc przyciągania. Do grona wystawców najbliższej edycji już dołączyli liderzy branży. Najnowsze technologie dla przemysłu i logistyki od 30 maja do 2 czerwca 2023 r. ponownie wypełnią hale na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Nie zabraknie dyskusji na temat wyzwań oraz sposobów na rozwiązanie aktualnych problemów, z którymi zmagają się firmy produkcyjne.
Już za niespełna dwa tygodnie odbędą się I Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM. Wciąż istnieje możliwość otrzymania bezpłatnego biletu wstępu na wystawę. Aby go odebrać należy wejść na stronę www.innoform.pl i dokonać rejestracji. Warto się jednak pospieszyć – akcja trwa tylko do 14 kwietnia.
Coraz bliżej do Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, które odbędą się już 31.05-3.06 w Poznaniu. W tym roku teren MTP opanują wystawcy z Polski i zagranicy, maszyny w akcji i spotkania eksperckie. Nie zabraknie także networkingu czy punktów konsultacyjnych dla osób zainteresowanych inwestycją w nowe technologie.
9 września 2020 roku, w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się kolejna edycja Targów Transportu i Spedycji TRANSPORTEX. Wydarzeniu towarzyszył będzie Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX. W tym roku formuła targów została przekształcona w wydarzenie jednodniowe.
Silnej pozycji w branży przemysłowej nie buduje się szybko. To lata ciężkiej pracy opartej na wnikliwych analizach rynku, biznesowych relacjach i zaufaniu. Grupa MTP organizując od kilku dekad targi przemysłowe, stworzyła w Poznaniu centrum światowych trendów tego sektora.