Wydarzenia i targi

Dodaj wydarzenie
PRODUCTION EXCELLENCE - optymalizacja i doskonalenie procesów

PRODUCTION EXCELLENCE - optymalizacja i doskonalenie procesów

2019-03-12 - 2019-03-14 Poznań konferencja

Organizator:
MOVIDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S. k.
Niemcewicza 7/9 /18
02-022 Warszawa
mazowieckie, Polska

Dane kontaktowe:

tel.: 22 626 02 62
e-mail: sekretariat@movida.com.pl
e-mail: ikrzystyniak@movida.com.pl


Adres:

00-001 Poznań
wielkopolskie, PolskaMOVIDA, PRODUCTION EXCELLENCE 2019

W dniach 12-13-14 marca 2019 roku w Poznaniu odbędzie się spotkanie z serii FORUM PRODUKCJI. Forum będzie poświęcone najlepszym praktykom w zarządzaniu produkcją w erze rozwijającego się Przemysłu 4.0, w tym kwestii automatyzacji, optymalizacji procesów, podnoszeniu ich efektywności, jakości oraz metod umożliwiających jak najpełniejsze wykorzystanie dostępnych zasobów zakładu już na etapie planowania produkcji.

Niestabilne środowisko rynkowe - zmieniające się modele biznesowe, wymagania klientów i rynku - skłania do zadawania coraz to nowych pytań i szukania nieoczywistych rozwiązań.

  • Jak wyjść poza narzędzia i dotrzeć do pracowników?
  • Jakie są możliwości nowoczesnych rozwiązań IT w produkcji?
  • Czy automatyzacja zwiększa wydajność?
  • Jakie są ograniczenia we wdrażaniu nowych technologii?

Zapraszamy do eksplorowania tych obszarów i czerpania inspiracji bezpośrednio od ekspertów-praktyków z innych organizacji, którzy właśnie na tym spotkaniu podzielą się swoją wiedzą. Wdrożone z sukcesem  rozwiązania pokażemy Państwu na żywo podczas „KIMBALL ELECTRONICS PRODUCTION SESSION” - wizyta w zakładzie poprzedzona będzie merytoryczną prelekcją.

W Kimball Electronics Poland produkuje się wysokiej jakości wyroby elektroniczne z branży motoryzacyjnej, przemysłowej oraz wyroby i urządzenia medyczne. Firma  jest liderem wśród firm z sektora elektroniki w Polsce. Znajduje się także w gronie Gazel Biznesu, w czołówce rankingu 100 największych firm Wielkopolski i w pierwszej 500-ce największych firm w Polsce.

Więcej informacji na stronie: http://movida.com.pl/node/1714

  • Wydrukuj stronę