Wydarzenia i targi Dodaj wydarzenie

Targi Druku i Skanu 3D 3D SOLUTIONS

Targi Druku i Skanu 3D 3D SOLUTIONS

2018-06-05 - 2018-06-08 Poznań targi

Organizator:
Grupa MTP
Głogowska 14
60-734 Poznań
wielkopolskie, Polska

Dane kontaktowe:

tel.: 61 869 20 00
e-mail: info@grupamtp.pl


Adres:

Głogowska 14 60-734 Poznań
wielkopolskie, PolskaDane kontaktowe:

https://3dsolutions.mtp.pl3D SOLUTIONS logo

Targi 3D SOLUTIONS – poznański know-how o branży druku 3D!

Od czasu wynalezienia druku przez Gutenberga, na przestrzeni lat metody powielania tekstów i obrazów ewaluowały, zyskiwały na jakości i szybkości. Prawdziwą rewolucję przyniósł XXI wiek, w którym zmieniono sposób myślenia w projektowaniu i wytwarzaniu – technologia druku i skanowania przestrzennego 3D szturmem podbija rynek i ma swoje zastosowanie w wielu branżach, od przemysłowej, przez architektoniczną, odzieżową i spożywczą, na protetyce, medycynie i stomatologii kończąc. Spectrum możliwości jest ogromne, co sprawia, że dziedziną tą zaczyna interesować się coraz większa grupa odbiorców – zarówno amatorów, jak i podmiotów gospodarczych.

W związku z dynamicznie rosnącym zapotrzebowaniem na urządzenia  do druku i skanu w technologii 3D, przede wszystkim w segmencie biznesowym, Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na czterodniowe wydarzenie 3D SOLUTIONS, które odbędzie się w terminie 5-8 czerwca 2018 r. w trakcie trwania cenionych i prestiżowych targów ITM Polska 2018. Kolejna edycja targów 3D Solutions, organizowana w sercu Wielkopolski, jest znakomitym przedsięwzięciem informacyjno-edukacyjnym, jak i doskonałą okazją do zawierania transakcji handlowych dla producentów i potencjalnych kontrahentów. Ogromnym atutem Targów jest możliwość dotarcia do odbiorców branżowych i klientów indywidualnych oraz połącznie w jednym miejscu świata nauki i biznesu. Uczestnictwo w poznańskim przedsięwzięciu zapewnia możliwość promocji najnowszych rozwiązań technologicznych oraz innowacyjnych produktów, a także pozwala na twórczą wymianę idei i doświadczeń oraz owocne dyskusje. Targi 3D SOLUTIONS to idealne miejsce dla każdego zainteresowanego poznaniem branży wydruków przestrzennych, rozwojem własnym oraz firmy.

Ze względu na równolegle odbywające się targi Innowacje-Technologie-Maszyny Polska, targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting  oraz Forum Odlewnicze Focast  i obecność liderów branży przemysłowej, zapowiadane wydarzenie 3D SOLUTIONS zyskuje na wartości i ma szansę stać się dominującą imprezą poruszającą  kwestie druku przestrzennego w Europie Środkowo-Wschodniej!

Wraz z rozwojem urządzeń i wprowadzaniem coraz nowszych technologii 3D na rynek, a co za tym idzie – zwiększonymi opcjami zastosowania wytworzonych dzięki tej metodzie produktów, zarówno branża ta, jak i udział w tragach 3D SOLUTIONS stwarzają ogromny potencjał, który pozwoli  firmom i specjalistom na zdobycie przewagi technologicznej na rynku, na którym działają. Wydarzenie to stanowi niepowtarzalną okazję do prezentacji oferty w międzynarodowym gronie, wymiany cennych doświadczeń oraz odbycia spotkań z partnerami handlowymi z całego świata.

Przedsięwzięcie 3D SOLUTIONS, dedykowane profesjonalistom i hobbystom, zapewni wszystkim uczestnikom dostęp do innowacyjnych rozwiązań, najnowocześniejszych urządzeń i wiedzy z prezentowanego zakresu. Do dyspozycji zwiedzających będą: prezentacje drukarek 3D, wydruków, skanerów 3D, konsultacje i możliwość zapoznania się z technologią „na żywo”.

ZAPRASZAMY!

3D SOLUTIONS

5-8 czerwca 2018

  • Wydrukuj stronę