Artykuł Dodaj artykuł

Firma NSK otwiera centra szkoleniowe i ogłasza nowy program kursów

Firma NSK ogłosiła nowy program szkoleniowy opracowany pod kątem pomocy użytkownikom łożysk w poznaniu sposobów zwiększania niezawodności maszyn i zyskowności procesów produkcyjnych poprzez poprawę swoich umiejętności i wiedzy w tym ważnym obszarze technologicznym.

Firma NSK ogłosiła nowy program szkoleniowy opracowany pod kątem pomocy użytkownikom łożysk w poznaniu sposobów zwiększania niezawodności maszyn i zyskowności procesów produkcyjnych poprzez poprawę swoich umiejętności i wiedzy w tym ważnym obszarze technologicznym. Jednocześnie NSK otworzyła dwa pierwsze dedykowane centra szkoleniowe prowadzące kursy stacjonarne, które mogą być także realizowane na miejscu u klienta, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

s

Jedna z sal szkoleniowych NSK wraz ze specjalnie zaprojektowanym stanowiskiem do przeprowadzania prezentacji na żywo

Nowy program szkoleniowy obejmuje szeroką gamę dobrze sprawdzonych kursów, które koncentrują się na głównych potrzebach edukacyjnych osób zajmujących się specyfikowaniem, zastosowaniem i konserwacją łożysk.

Oferta NSK jest dodatkowo wspierana przez otwarcie dwóch dedykowanych oddziałów szkolących obecnych i potencjalnych klientów. Centra NSK w Guyancourt (Francja) i Tilburg (Holandia) oferują połączenie szkolenia teoretycznego i praktycznego w zakresie montażu i demontażu łożysk przy użyciu narzędzi konserwacyjnych NSK.  Każdy oddział został wyposażony w najnowsze narzędzia AIP+ (Programu Wartości Dodanej) oraz specjalne stanowisko testowe do prezentacji najlepszych praktyk w zakresie procedur montażu i demontażu łożysk.

Przykład oferowanych kursów stanowi półdniowy program «Introduction to Bearings» zapewniający przegląd funkcji łożysk, dostępnych typów łożysk i używanej terminologii, jak również typowych zastosowań.  Dostępny jest także półdniowy kurs «Advanced Bearing Technology», który skupia się na szczegółach konstrukcji i charakterystyce łożysk, włączając w to wpływ różnych opcji na wydajność produktów.

Sesje szkoleniowe NSK stanowią realną szansę dla wszystkich uczestników, aby polepszyć i uaktualnić swoją obecną wiedzę i praktyczne umiejętności dotyczące łożysk oraz zagadnień związanych z łożyskami. Instruktorzy firmy to inżynierowie ds. aplikacji, posiadający ogromne doświadczenie techniczne i zrozumienie specyficznych wymagań branżowych, co pozwala uczestnikom szkoleń w pełni wykorzystać swój potencjał.

Wszystkie szkolenia NSK mają na celu spełnienie indywidualnych wymagań informacyjnych pracowników technicznych i handlowych. Nowe kursy opierają się na ponad stuletnim doświadczeniu i wiedzy firmy w zakresie technologii łożysk, dzięki czemu w każdym przypadku cele nauczania są w pełni realizowane.

Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty szkoleniowej NSK prosimy kliknąć w link: https://www.nskeurope.pl/szkolenia-4596.htm

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.