Artykuł Dodaj artykuł

Skup metali Zabrze – wybierz IKL Odpady i skorzystaj z pełnej obsługi!

Masz dużo złomu metalowego na swojej posesji? A może planujesz rozebrać metalową konstrukcję? W firmie IKL Odpady możesz sprzedać złom w korzystnej cenie i skorzystać z szerokiej gamy usług dodatkowych!

Skup metali Zabrze, łańcuch

Masz dużo złomu metalowego na swojej posesji? A może planujesz rozebrać metalową konstrukcję? W firmie IKL Odpady możesz sprzedać złom w korzystnej cenie i skorzystać z szerokiej gamy usług dodatkowych!

Co zrobić ze złomem?

Złom wydaje się bardzo wymagającym odpadem, ponieważ jest ciężki i nieporęczny. Jego atutem jest jednak możliwość sprzedaży w skupie, aby otrzymać za niego atrakcyjną cenę.

W Zabrzu takie usługi świadczy firma IKL Odpady, która już od 2003 roku specjalizuje się w gospodarce odpadami. Dzisiaj jej domeną jest skup złomu Zabrze oraz w okolicznych miejscowościach zlokalizowanych na terenie Śląska.

Jaki złom skupuj IKL Odpady?

Atutem firmy IKL Odpady – skup metali Zabrze – https://www.iklodpady.com/zlom/zabrze jest odkup różnego rodzaju złomu metalowego, zarówno lekkiego, jak i średniego i ciężkiego, co znacznie ułatwia pozbycie się tego typu odpadów.

Firma skupuje od klientów różne typy metali, do których zaliczane są w szczególności:

  • Miedź,
  • Stal nierdzewna,
  • Znal,
  • Cynk,
  • Żeliwo,
  • Aluminium,
  • Ołów,
  • Mosiądz,
  • Brąz.

Firma odkupuje różnego rodzaju produkty metalowe, do których zaliczane są między innymi ażury, wióry stalowe, felgi aluminiowe, puszki aluminiowe, szyny, akcesoria kolejowe.

Złom jest dokładnie wyceniany przed odkupem – firma posiada precyzyjne wagi, na których można zważyć odpady. Następnie są one wyceniane na podstawie aktualnych cenników skupu złomu, które można sprawdzić już teraz na jej stronie internetowej.

Sprzedaj złom z transportem

Masz dużo złomu i nie dysponujesz odpowiednim pojazdem, aby przetransportować go do skupu? W IKL Odpady to żaden problem, ponieważ firma świadczy usługi w zakresie transportu złomu dla swoich klientów.

Aby skorzystać z tego typu obsługi, wystarczy skontaktować się z firmą, aby uzgodnić termin odbioru złomu. Następnie zostanie on przetransportowany na miejsce, zważony, a klient otrzyma wypłatę.

Demontaż konstrukcji metalowych

Firma IKL Odpady zajmuje się również świadczeniem usług w ramach demontażu maszyn oraz konstrukcji metalowych, na przykład stelaży czy konstrukcji reklamowych. Dzięki temu klient nie musi zajmować się demontowaniem elementów we własnym zakresie.

Specjaliści firmy dysponują odpowiednim zapleczem pozwalającym na szybkie i sprawne zdemontowanie różnych metalowych elementów, a następnie transportują je do skupu. Dzięki temu klient nie musi zajmować się prowadzeniem czynności w tym zakresie we własnym zakresie – to oszczędność czasu i pieniędzy.


IKL Odpady – skup miedzi Zabrze – zobacz już teraz ofertę na stronie internetowej firmy i skontaktuj się z nią, aby otrzymać więcej informacji!

PUNKT SKUPU ZŁOMU
44-109 Gliwice, ul. Metalowców 6
Tel: +48 537 666 706

Artykuł sponsorowany


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.