Rutech - frezowanie CNC aluminiumRutech - frezowanie CNC aluminium

Artykuł Dodaj artykuł

Planujesz zmianę pracy? Obierz kurs na wózki widłowe!

Chcesz mieć pewny fach w ręku? Taki, który oprze się czasom kryzysu? Wybierz kurs na wózek widłowy Poznań.

Planujesz zmianę pracy? Obierz kurs na wózki widłowe!

Chcesz mieć pewny fach w ręku? Taki, który oprze się czasom kryzysu? Wybierz kurs na wózek widłowy Poznań.

Na obrzeżach największych polskich miast, takich jak Warszawa, Łódź, Wrocław, Lublin czy Poznań  powstają specjalne strefy ekonomiczne, skupiające centra logistyczne i dystrybucyjne największych światowych marek, ale i rodzimych producentów. To daje szansę na zdobycie atrakcyjnego zatrudnienia. Rosnące zapotrzebowanie na rynku pracy na operatorów wózków sprawia, że kurs na wózek widłowy Poznań staje się dobrą inwestycją w przyszłość.

Dlaczego warto ukończyć kurs na wózek widłowy?

Każdego roku branża e-commerce odnotowuje stabilne wzrosty. Wszystko wskazuje na to, że handel online ma przed sobą świetlaną przyszłość. Na rynku pojawia się coraz więcej graczy, świadczących usługi spedycji i transportu. Większe środowisko pracy i rosnąca liczba firm zatrudniających tworzy nowe perspektywy zatrudnienia, a tym samym konkurencyjne zarobki. 

Jakie umiejętności zdobędziesz dzięki kursowi na wózki widłowe?

Szkolenie to dostarcza umiejętności z zakresu kierowania wszystkimi typami wózków jezdniowych, począwszy od modeli elektrycznych, poprzez spalinowe, aż po wózki wysokiego składowania, boczne i czołowe. Ponadto zdobędzie uprawnienia do wymiany butli gazowych LPG. Po pozytywnie zdanym egzaminie państwowym zyskasz również uprawnienia w języku angielskim, respektowane przez wszystkie państwa unijne. Aby przystąpić do kursu, wystarczy mieć ukończone 18 lat oraz szkołę podstawową. 

Szkolenia wózki widłowe Poznań – moc korzyści

Nie musisz odkładać pieniędzy, żeby móc zapisać się i zdobyć odpowiednie umiejętności. Wiele centrów szkoleniowych oferuje płatności w systemie ratalnym lub kartami płatniczymi. Elastyczne formy płatności sprawiają, że nie musisz dłużej odkładać swoich zawodowych planów. Jednak to nie jedyna zaleta. Warto wziąć pod uwagę również to, że dobre placówki szkoleniowe dysponują własnym placem manewrowym, stwarzając tym samym dogodne warunki do nauki manewrowania wózkiem widłowym w realnych warunkach. Program nauczania spełnia normy zatwierdzone przez Urząd Dozoru Technicznego. Uczestnik szkolenia ma więc pewność, że zdobyte umiejętności znajdą zastosowanie na rynku pracy. Wszelkich lekcji i porad praktycznych udziela instruktor z wieloletnim doświadczeniem. Szkoląc się w dobrych placówkach po zdanym z sukcesem egzaminie końcowym (państwowym) otrzymujesz certyfikat uznawany poza granicami kraju. Otwiera to przed Tobą perspektywy pracy zarobkowej w zagranicznych walutach, co ma bezpośredni wpływ na wielkość Twoich dochodów. Zapisując się na kurs na wózki widłowe UDT Poznań masz pewność, że będziesz uczyć się na powszechnie użytkowanych w firmie wózkach widłowych. W ten sposób zyskujesz obycie z takimi samymi maszynami jak w przyszłym zawodzie. Oprócz lekcji praktycznych możesz liczyć na wyczerpujące omówienie kwestii teoretycznych, które ułatwią Ci codzienne wykonywanie obowiązków zawodowych. Pozytywny wynik na egzaminie końcowym jest równoznaczny z tym, że otrzymasz zaświadczenie o ukończeniu kursu według wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Podobne artykuły