Artykuł Dodaj artykuł

Nowa, podstawowa drukarka BHP do druku szerokiej gamy oznaczeń!

Brady wprowadza nową drukarkę termotransferową do oznaczeń i etykiet BBP™30. Nowa drukarka BBP30 umożliwia bezproblemowy druk i oferuje gamę trwałych etykiet pozwalających tworzyć wysokiej jakości oznaczenia BHP i programu „lean” stosownie do potrzeb zakładu.  

Brady wprowadza nową drukarkę termotransferową do oznaczeń i etykiet BBP™30. Nowa drukarka BBP30 umożliwia bezproblemowy druk i oferuje gamę trwałych etykiet pozwalających tworzyć wysokiej jakości oznaczenia BHP i programu „lean” stosownie do potrzeb zakładu.

Nowa, podstawowa drukarka BHP do druku szerokiej gamy oznaczeń Brady

Szeroki zakres oznaczeń

Drukarka oznaczeń i etykiet BBP™30 umożliwia specjalistom dostęp do bardzo szerokiej gamy trwałych materiałów do etykiet. Dzięki temu oferuje możliwość tworzenia różnorodnych oznaczeń BHP i programu „lean” na terenie zakładu, które wykazują odporność na ekstremalne temperatury, czynniki pogodowe, ścieranie, czyszczenie i środki chemiczne. Mimo niewielkiej skali inwestycji drukarka BBP30 umożliwia każdemu zakładowi zmniejszenie ryzyka wypadków, zwiększenie wydajności i zachowanie zgodności z przepisami dotyczącymi stosowania oznaczeń.

Bezproblemowy druk

Działanie BBP30 opiera się na wkładanych etykietach i kasetach z kalkę, co umożliwia łatwy druk. Drukarka automatycznie rozpoznaje kasetę i wykonuje samodzielną kalibrację, optymalizując ustawienia bez interwencji z zewnątrz. Należy także wspomnieć, że każda kaseta do drukarki BBP30 działa także na innych drukarkach Brady, co ułatwia przejście na wyższe modele w przypadku wystąpienia zapotrzebowania na większą ilość etykiet.

Projektowanie i drukowanie

BBP30 doskonale współpracuje ze środowiskiem aplikacji Brady Workstation, które wspomaga projektowanie wielu rodzajów etykiet. Pobierz oprogramowanie Brady Workstation, a uzyskasz dostęp do szeregu aplikacji składowych pozwalających projektować znaki BHP, oznaczenia programu „lean”, oznaczenia rur, znaki GHS/CLP i inne. Oprogramowanie Brady Workstation oferuje szereg podstawowych, darmowych aplikacji, a także umożliwia zakup bardziej wyspecjalizowanych na późniejszym etapie pracy. Po zaprojektowaniu etykiety można ją błyskawicznie wydrukować, używając jednego polecenia wysłanego do drukarki.

Dzięki BBP™30 każdy zakład przemysłowy zyskuje potencjał tworzenia trwałych oznaczeń, które zmniejszają ryzyko i liczbę wypadków oraz poprawiają wydajność i umożliwiają zachowanie zgodności z przepisami, gwarantując niski koszt tej inwestycji. Kontaktując się z firmą Brady pod adresem emea_request@bradycorp.com można poprosić o prezentację lub dodatkowe informacje na temat drukarki oznaczeń i etykiet BBP™30.