Artykuł Dodaj artykuł

Nowy zintegrowany zamek obrotowy firmy Southco o łatwej instalacji i niezawodnej konstrukcji

07-10-2019, 02:00

Firma Southco powiększyła w ostatnim czasie serię popularnych zamków obrotowych, wprowadzając na rynek model R4-82 wyposażony z kwadratowy, łopatkowy przełącznik odblokowujący w wykonaniu heavy-duty. Umożliwia on bezpośrednie otwarcie zamka, bez konieczności podłączania linki.

Nowy zintegrowany zamek obrotowy firmy Southco o łatwej instalacji i niezawodnej konstrukcji

Zamek obrotowy R4-82, produkowany ze stali w wariantach z nierdzewnym pokryciem cynkowym oraz z pokryciem czarnym lakierem proszkowym, może być zabezpieczany kluczem. Dzięki połączeniu w jednym mechanizmie zamka obrotowego i przełącznika odblokowującego, R4-82 ułatwia instalację przy zachowaniu dużej wytrzymałości mechanicznej i wysokiej jakości wykonania. Dzięki dużej obciążalności oraz opcjom montażu thru hole i za pomocą kołków, R4-82 jest doskonałym rozwiązaniem do najbardziej wymagających zastosowań zewnętrznych. Zawiera zintegrowany zderzak zmniejszający wibracje i jest dostępny z jedno- lub dwustopniowym zatrzaskiem.

Cynthia Bart, menadżer produktów globalnych, powiedziała, “Zamek obrotowy R4-82 z łopatkowym przełącznikiem odblokowującym ułatwia projektowanie i instalację. Opiera się on na naszych wcześniejszych zamkach obrotowych, ale zawiera nowo opracowany przełącznik łopatkowy o kwadratowym kształcie, wpisujący się w nowoczesną stylistykę maszyn przemysłowych oraz aplikacji kolejowych i drogowych.“

Podobne artykuły