Artykuł Dodaj artykuł

Zakupiłeś ostatnio tokarkę - sprawdź co będzie Ci jeszcze potrzebne

09-09-2019, 02:00

Jeżeli ostatnio zakupiłeś tokarkę do drewna, podstawowym akcesorium dla Ciebie będzie mobilny i bezawaryjny odciąg do trocin. Pełną ofertę modeli odciągów możesz przejrzeć pod adresem: https://www.hafen.pl/odciagi-do-trocin-pylu. Znajduje się tam m.in odciąg dwuworkowy Bernardo DC 500 E. W artykule poniżej dowiesz się trochę o dystrybutorze tych maszyn oraz dlaczego tak ważny jest zakup profesjonalnego sprzętu.

Zakupiłeś ostatnio tokarkę - sprawdź co będzie Ci jeszcze potrzebne

Dlaczego dobry odciąg do trocin jest tak ważny?

Toczenie drewna skutkuje produkowaniem dużej ilości trocin oraz wiórów drewnianych, które nieusuwane na bieżąco z tokarki, mogą zacząć przemieszczać się po całym zakładzie, powodując tym samym nieporządek. Aby tego uniknąć, konieczny jest odpowiedni odciąg wiórów. Sprzęty na stronie Hafen.pl charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz kulturą pracy. Trwałość i cichobieżność gwarantuje wysoka jakość użytych materiałów oraz duża dokładność wykonania.

Wydajny, mobilny, bezawaryjny, w rewelacyjnej cenie

Odciągi trocin i wiórów Bernardo są już 10 lat na polskim rynku. Co ciekawe to najczęściej wybierany sprzęt przez zakłady stolarskie w Europie. BERNARDO DC 500 E to wydajny, mobilny, bezawaryjny, w rewelacyjnej cenie produkt. W jednym urządzeniu znajduje się odciąg do trocin, wiór, wiórów, pochłaniacz. Dwuworkowy układ odsysania jest idealny zarówno w małej stolarni, jak i przy profesjonalnej obrabiarce lub obrabiarkach. Dodatkowo znakomicie nadaje się do różnego rodzaju obrabiarek i maszyn stolarskich takich jak piły formatowe, frezarki czy strugarki. Wydajność odsysania to 3900 m3/h. Istnieje możliwość podłączenia 3 maszyn. Tylko teraz produkt jest w wyjątkowej cenie.

Innymi cechami są

  • Koło stalowe wentylatora odporne na wsysane drobiny
  • Wysoki komfort obsługi dzięki dużej pojemności pojemników na wióry
  • Stała wydajność układu odsysania zapewniona także przy ciągłym trybie pracy

Bogaty asortyment na stronie Hafen.pl

Firma HAFEN jest wyłącznym, bezpośrednim przedstawicielem w Polsce, przodującej w Europie, austriackiej firmy PWA BERNARDO. Oferuje ona kompletny asortyment profesjonalnych i hobbystycznych urządzeń do obróbki metalu, drewna, blachy, dodatkowego wyposażenia firm usługowo-produkcyjnych oraz od 2014r. jest również wyłącznym przedstawicielem hiszpańskiej firmy JOSVAL, producenta bezkonkurencyjnych kompresorów tłokowych oraz śrubowych. Główna siedziba firmy znajduje się w Siedlcach, a dodatkowe salony wystawowe zlokalizowane są w Bydgoszczy oraz Radzionkowie. Prócz tego możliwe są zakupy na stronie internetowej - dzięki wysokiej dostępności większości produktów zamówienia realizowane są do 48 godzin, co jest jednym z głównych powodów zajmowania przez firmę HAFEN pozycji nr 1 wśród polskich dystrybutorów obrabiarek i maszyn dla przemysłu.

Podobne artykuły