Artykuł Dodaj artykuł

Niekonwencjonalne podejście poparte doświadczeniem

02-09-2019, 02:00

Niekonwencjonalne podejście poparte doświadczeniem

Przez ponad 35 lat działalności firmy nauczyliśmy się, że zadowolony klient, to taki, do którego podchodzi się indywidualnie oraz kompleksowo.

Współpracę rozpoczynamy jeszcze na fazie projektu. Czynnie uczestniczymy w rozwoju samego zamysłu projektowego, jak i wsparciu w udoskonalaniu istniejących projektów. Naszym celem jest, by efekt końcowy był najwyższej jakości, dlatego wykluczanie potencjalnych problemów produkcyjnych rozpoczynamy już od samego początku. Dzięki zaawansowanym narzędziom CAD (computer aided design) jesteśmy w stanie wspierać i rozwijać produkty zanim jeszcze powstanie ich rzeczywista reprezentacja, zapewniając optymalizację pod kątem technologicznym i produkcyjnym, redukując tym samym koszt, nie tracąc na jakości i precyzji wykonania.

Produkcja elementów z tworzyw sztucznych jest naszą domeną, jednak realizując holistyczną wizję kontaktu z klientem, w swojej ofercie mamy również produkcję narzędzi i form wtryskowych. Bagaż doświadczeń i zrealizowanych projektów sprawia, że na projektowanie narzędzi patrzymy nieszablonowo. Takie spojrzenie rozszerza horyzonty produkcyjne i sprawia, że potrafimy się podjąć zadań, które normalnie nie miałyby szansy istnienia.

Nowoczesny park maszynowy umożliwia wytwarzanie metodą obróbki skrawaniem, drążenia i cięcia elektroerozyjnego, a także innymi. W swoim portfolio wyrobów mamy m.in. formy wtryskowe, wykrojniki, tłoczniki, giętarki, a także narzędzia specjalistyczne, robione na specjalne zamówienie.

Cała technologia i obróbka opracowywana jest dzięki zaawansowanym i nowoczesnym narzędziom CAM (computer-aided manufacturing) co zapewnia spójność i redukuje czas. By utrzymywać stałą jakość naszych wyrobów i wyznaczać standardy produkcyjne w sposób ciągły rozbudowujemy i unowocześniamy nasz park maszynowy. Zawsze chcemy być na bieżąco z nowinkami technologicznymi i z wielką pasją wprowadzamy je w życie w naszej firmie.

Stosujemy nowoczesne, najwyższej jakości tworzywa sztuczne oraz stale z renomowanych hut, co sprawia że firmę Maj-Plast sygnuje jakość od projektu, po gotowy, fizyczny produkt. Młody zespół, doświadczenie w branży, nowoczesne i zaawansowane narzędzia wspomagające oraz szeroki park maszyn jest gwarancją, którą jesteśmy w stanie zapewnić. Ponadto stworzenie „ONE STEP SHOP” przez firmę Maj-Plast sprawiło, że zaufali nam najlepsi z przemysłu motoryzacyjnego, medycznego, meblowego, a także ze świata mody.

Tworzywa sztuczne, to nasza pasja, czego chcieć więcej?

Źródło: P.P.H.U. MAJ-PLAST Monika Bijowska

Artykuł został dodany przez firmę

P.P.H.U. MAJ-PLAST Monika Bijowska Zakład Produkcyjny

Maj-Plast to zakład przetwórstwa tworzyw sztucznych z ponad 35-letnim doświadczeniem inżynieryjnym i branżowym. Mimo niewielkich rozmiarów, firma może poszczycić się ogromnym potencjałem w postacie innowacyjnego podejścia.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Podobne artykuły