Rutech - frezowanie CNC aluminiumRutech - frezowanie CNC aluminium

Artykuł Dodaj artykuł

Omni3D w Szwecji

Omni3D pod koniec kwietnia podpisało umowę z pierwszym resellerem z Europy Północnej firmą 3D Prima. W dniach 8-9 maja na targach Plastteknik Nordic 2019 w Malmo można było przyjrzeć się pracy drukarki 3D Factory 2.0 Production System.  

Omni3D w Szwecji

Omni3D pod koniec kwietnia podpisało umowę z pierwszym resellerem z Europy Północnej firmą 3D Prima. W dniach 8-9 maja na targach Plastteknik Nordic 2019 w Malmo można było przyjrzeć się pracy drukarki 3D Factory 2.0 Production System.

Podczas tej kluczowej imprezy dla krajów skandynawskich - poświęconej materiałom polimerowym, projektowaniu, przetwarzaniu i produkcji - drukarka Factory 2.0 Production System była po raz pierwszy prezentowana na stoisku naszego autoryzowanego resellera w Szwecji firmy 3D Prima. Na gości czekali doświadczeni specjaliści, którzy udzielali wyczerpujących odpowiedzi.

- Nasz nowy reseller oferuje drukarkę 3D Factory 2.0 Production System profesjonalnym użytkownikom w Szwecji. Rynek skandynawski ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego jestem bardzo zadowolony, że współpracę zaczynamy tak aktywnie i już na samym początku mogliśmy zaprezentować maszynę podczas wiodących targów branżowych w tej części Europy. - mówi Marek Starow Export Manager Omni3D.

3D Prima jest wiodącym dostawcą w zakresie druku 3D w Szwecji. Oferuje szeroką gamę drukarek 3D i materiałów eksploatacyjnych zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników. Wykwalifikowany zespół sprzedaży i wsparcia pomoże wybrać klientom sprzęt odpowiedni dla ich potrzeb.

Omni3D jest pierwszym polskim producentem przemysłowych drukarek 3D w technologii FFF, oferującym sprzedaż przemysłowych systemów do druku 3D, wynajem długoterminowy urządzeń oraz druk 3D na zlecenie. W tej chwili firma posiada 12 aktywnych resellerów.

Podobne artykuły