Rutech - frezowanie CNC aluminiumRutech - frezowanie CNC aluminium

Artykuły - Wiadomości


 
Niezbędnik majsterkowicza. Przydatne narzędzia do metalu i organizacja przestrzeni do pracy - zdjęcie

Niezbędnik majsterkowicza. Przydatne narzędzia do metalu i organizacja przestrzeni do pracy

26-11-2020

Zastanawiasz się, które konkretnie narzędzia do metalu będą dobrą inwestycją? Przedstawiamy najważniejsze informacje związane z doborem odpowiedniego sprzętu do obrobienia metalu. Przy okazji wspomnimy o tym, jak uzyskać w warsztacie nieco przestrzeni, zachowując przy tym bezpieczeństwo pracy.

Czytaj więcej

 
Więcej niż centrum frezarskie, ale jeszcze nie frezarka bramowa - precyzyjne pionowe centra do obróbki wielkogabarytowych detali linii TBI MVC - zdjęcie

Więcej niż centrum frezarskie, ale jeszcze nie frezarka bramowa - precyzyjne pionowe centra do obróbki wielkogabarytowych detali linii TBI MVC

26-11-2020

W sektorze produkcji przemysłowej od zeszłego roku zauważalne są dwa trendy: zakłady produkcyjne stawiają na samowystarczalność i inwestują we własny park maszynowy oraz część produkcji z krajów azjatyckich wraca do Europy. Trendy te wzmocniły się dodatkowo w okresie pandemii.

Czytaj więcej

 
ROBOTYKA & CAx/PLM – cykl webinariów CAMdivision - zdjęcie

ROBOTYKA & CAx/PLM – cykl webinariów CAMdivision

25-11-2020

Najbliższe bezpłatne webinary CAMdivision będą dotyczyły szeroko pojętej Robotyzacji, która jest kluczowym składnikiem Przemysłu 4.0.

Czytaj więcej

 
Drużyna Avon Operations Polska Wicemistrzem Świata Global Challenge SCM - The Fresh Connection 2020 - zdjęcie

Drużyna Avon Operations Polska Wicemistrzem Świata Global Challenge SCM - The Fresh Connection 2020

24-11-2020

W rozgrywanych w nowej formule online finałach GC SCM TFC 2020 drugie miejsce zajął zespół z Avon Operations Polska. Lepsza okazała się tylko drużyna złożona z przedstawicieli różnych chińskich firm. Trzecie miejsce przypadło drużynie Whirlpool z Indii.

Czytaj więcej

 
3Dconnexion świętuje 20-lecie działalności na terenie Europy Wschodniej i ma wyjątkową propozycję dla swoich klientów - zdjęcie

3Dconnexion świętuje 20-lecie działalności na terenie Europy Wschodniej i ma wyjątkową propozycję dla swoich klientów

23-11-2020

W tym roku firma 3Dconnexion obchodzi 20-lecie pomyślnej działalności w regionie Europy Wschodniej.

Czytaj więcej

 
Eksperci o sztucznej inteligencji w przemyśle 4.0  - zdjęcie

Eksperci o sztucznej inteligencji w przemyśle 4.0

23-11-2020

Mentor i futurolog z TIDK, specjalista ds. nowych projektów FANUC Polska oraz dyrektor sprzedaży Europa Systems będą gośćmi trzeciego odcinka ITM_talks, którego tematyka obejmie stosowanie sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i technologii wizyjnych w przemyśle 4.0. Jak te rozwiązania sprawdzają się w polskich fabrykach i magazynach? Dowiemy się już 24 listopada o godz. 11:00.

Czytaj więcej

 
Firma Seco Tools poszerza asortyment wiodących w branży produktów Turbo o frez kątowy Turbo 16 - zdjęcie

Firma Seco Tools poszerza asortyment wiodących w branży produktów Turbo o frez kątowy Turbo 16

19-11-2020

Ze względu na stale rosnący nacisk na podnoszenie wydajności i obniżanie kosztów obróbki, bezpieczeństwo procesów i długi okres eksploatacji narzędzia nigdy nie były tak ważne. Nowy frez Turbo 16 od Seco Tools doskonale spełnia wszystkie te potrzeby.

Czytaj więcej

 
LŁ (dawniej Lange Łukaszuk) wprowadza na rynek nową, własną markę - LANGE LIGHT - zdjęcie

LŁ (dawniej Lange Łukaszuk) wprowadza na rynek nową, własną markę - LANGE LIGHT

19-11-2020

Ponad 30 lat doświadczenia. Blisko 30 marek o światowej renomie. Ponad 1000 punktów sprzedaży. Ponad 15 tysięcy produktów w magazynie. LŁ (dawniej Lange Łukaszuk) to symbol jakości, rzetelności i doświadczenia. Z dumą reprezentuje w Polsce marki o światowej renomie z branż elektronarzędziowej, narzędziowej, elektrotechnicznej i oświetleniowej. Teraz startuje z nową, własną marką – LANGE LIGHT.

Czytaj więcej

 
Targi ITM przeniesione na wrzesień 2021 - zdjęcie

Targi ITM przeniesione na wrzesień 2021

18-11-2020

Z uwagi na dynamiczną sytuację epidemiologiczną oraz jej trudny do prognozowania rozwój w Polsce i na świecie, Zarząd Grupy MTP podjął decyzję o zmianie terminu targów ITM INDUSTRY EUROPE. Wydarzenie wcześniej zaplanowane na czerwiec odbędzie się w dniach 31.08-3.09.2021 równolegle z targami: Modernlog, 3D Solutions, Focast oraz Subcontracting.

Czytaj więcej

 
Targi Modernlog przeniesione na wrzesień 2021 - zdjęcie

Targi Modernlog przeniesione na wrzesień 2021

18-11-2020

Z uwagi na dynamiczną sytuację epidemiologiczną oraz jej trudny do prognozowania rozwój w Polsce i na świecie, Zarząd Grupy MTP podjął decyzję o zmianie terminu bloku targów ITM INDUSTRY EUROPE. Wydarzenie wcześniej zaplanowane na czerwiec odbędzie się w dniach 31.08-3.09.2021 równolegle z targami: Modernlog, 3D Solutions, Focast oraz Subcontracting.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 3238

Najpopularniejsze tagi