Artykuły - Wiadomości


 
ARRK Shapers’ Polska na 4. Międzynarodowych Targach Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo- Przetwórczego INNOFORM - zdjęcie

ARRK Shapers’ Polska na 4. Międzynarodowych Targach Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo- Przetwórczego INNOFORM

28-01-2020

ARRK Shapers’ Polska weźmie udział w 4. Międzynarodowych Targach Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo- Przetwórczego INNOFORM®, które odbędą się w dniach 3–5 marca 2020 r. w Bydgoszczy i zaprezentuje szeroki zakres swoich usług

Czytaj więcej

 
Znakowanie w nowoczesnym przemyśle - zdjęcie

Znakowanie w nowoczesnym przemyśle

23-01-2020

Dzisiejsze czasy charakteryzują się dużym stopniem zależności pomiędzy podmiotami biorącymi udział w wymianie gospodarczej.

Czytaj więcej

 
Nowy zawias z kontrolą położenia firmy Southco zapewnia bezpieczne pozycjonowanie przy minimalnym wysiłku użytkownika - zdjęcie

Nowy zawias z kontrolą położenia firmy Southco zapewnia bezpieczne pozycjonowanie przy minimalnym wysiłku użytkownika

22-01-2020

Firma Southco rozszerzyła linię zawiasów o stałym momencie obrotowym o nową wersję, zapewniającą bezpieczne pozycjonowanie przy minimalnym wysiłku. Zawias E6 One-Way Constant Torque umożliwia łatwe podnoszenie ciężkich drzwi i paneli dzięki wyeliminowaniu tarcia w jednym kierunku ruchu, równocześnie zapewniając duży moment obrotowy, pozwalający na ich bezpieczne utrzymanie w ustalonym położeniu.

Czytaj więcej

 
LOGISTEX – Twój plan na biznes! - zdjęcie

LOGISTEX – Twój plan na biznes!

21-01-2020

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Salonu Logistyki i Magazynowania LOGISTEX, który odbędzie się 22 i 23 kwietnia 2020 roku w Centrum Targowo Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu. Salon będzie towarzyszył Targom Transportu i Spedycji TRANSPORTEX.

Czytaj więcej

 
Oświetlenie przemysłowe - zdjęcie

Oświetlenie przemysłowe

17-01-2020

Światło niezbędne jest nam w codziennym życiu praktycznie przez cały czas. Wymagamy go zarówno podczas pracy, jak i w czasie wolnym, gdyż niezależnie od tego, co aktualnie robimy, musimy widzieć. W zakładach pracy odpowiednie oświetlenie jest szczególnie istotne, gdyż to ono pozwala pracownikom nie tylko uniknąć błędów, ale również “rozwinąć skrzydła”. Na jakie zatem warto się zdecydować?

Czytaj więcej

 
 Poznaj rodzaje kształtowników i ich zastosowanie - zdjęcie

Poznaj rodzaje kształtowników i ich zastosowanie

13-01-2020

Kształtowniki są to długie elementy konstrukcyjne wykonane np. z ze stali walcowanej lub giętej na zimno czy z PCV. Różnią się między sobą kształtem, wyróżniamy: ceowniki, dwuteowniki, ceowniki, płaskowniki czy zetowniki. Poznaj ich charakterystykę i zastosowanie.

Czytaj więcej

 
Nowe frezy tarczowe firmy Seco 335.18 i 335.19 umożliwiają płynne i bezproblemowe frezowanie - zdjęcie

Nowe frezy tarczowe firmy Seco 335.18 i 335.19 umożliwiają płynne i bezproblemowe frezowanie

08-01-2020

W celu rozwiązania problemów, z którymi producenci mierzą się w odniesieniu do procesów frezowania tarczowego materiałów trudnych w obróbce, firma Seco Tools ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży nowej linii produktów: korpusów frezów tarczowych 335.18 i 335.19. Gęsta podziałka płytek zwiększa stabilność i produktywność, podczas gdy wewnętrzny system chłodzenia typu plug-and-play zapewnia najwyższą trwałość narzędzia i doskonałą kontrolę wiórów.

Czytaj więcej

 
MODERNLOG - Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu - zdjęcie

MODERNLOG - Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu

07-01-2020

Nowoczesność, innowacyjna logistyka dla szeroko pojmowanego przemysłu – tym charakteryzują się targi Modernlog. Organizacja tego wydarzenia w towarzystwie ITM Industry Europe- największej imprezy wystawienniczej branży przemysłowej w tej części Europy pozwala na ekspozycję produktów i przedstawienie możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w międzynarodowym gronie.

Czytaj więcej

 
Czego można wymagać od operatora wózka widłowego? - zdjęcie

Czego można wymagać od operatora wózka widłowego?

02-01-2020

Praca operatora wózka widłowego, choć pozornie może wydawać się intuicyjna, nie jest wcale łatwa. Mimo to, coraz więcej osób decyduje się na tego rodzaju zajęcie.

Czytaj więcej

 
EKOTECH w trosce o środowisko - zdjęcie

EKOTECH w trosce o środowisko

20-12-2019

XXI Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami odbywać się będą w Targach Kielce od 26 do 27 lutego 2020 roku. Cechować je będzie jeszcze bogatsza oferta.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 2981

Najpopularniejsze tagi