google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 19.04.2019
  1 USD
  3.8051
  0.0049
  1 EUR
  4.2802
  0.0012
  1 CHF
  3.7557
  -0.0029
  1 GBP
  4.9479
  -0.0004
  1 RUB
  0.0595
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wydarzenia i targi

  27-29 listopada 2018 r. - kolejna edycja Targów EUROTOOL® i BLACH-TECH-EXPO

  Zapraszamy na 23 edycję Targów EUROTOOL® oraz 10 edycję Targów BLACH-TECH-EXPO. Znamy już datę. Targi odbędą się w dniach 27-29 listopada 2018 r. w EXPO Kraków. Będzie to kolejna niesamowita okazja do zaprezentowania nowoczesnych obrabiarek i narzędzi tysiącom profesjonalistów z branży obróbki materiałów. Już dziś warto zapisać tę datę w swoim kalendarzu i zaplanować udział w targach. Od wielu lat Targi EUROTOOL® rozszerzają swoją tematykę o nowe dziedziny technologii, które usprawniają obróbkę materiałów. Nieodłącznym elementem wystawy są tematyczne salony:

  • Salon Kooperacji Przemysłowej - największe w Polsce spotkanie firm z sektora usług przemysłowych. Każdego roku kilkadziesiąt firm poszukuje na taragch kooperantów i zleceniodawców. Specjalna oferta wyposażonych stoisk pozwala szybko i sprawnie zorganizować eskpozycję i efektywnie pozyskiwać nowe kontakty.
  • Salon Automatyki i Robotyki - stanowi profesjonalne forum informacji dla projektantów i integratorów systemów. Robotyzacja pojedynczych stanowisk pozwala na zwiększenie ich elastyczności, możliwość wykonywania zadań w szczególności uciążliwych lub niebezpiecznych dla człowieka. To właśnie nowoczesność i możliwości parku maszynowego decydują w głównej mierze o konkurencyjności i rentowności firm.
  • Salon Technoligii CAx - umożliwia poznanie urządzeń i programów wspierających proces projektowy i wdrożeniowy produktów w każdym przedsiębiorstwie. Prezentacja technologii tworzenia szybkich i tanich prototypów, pomiarów 3D czy zastosowania wirtualizacji i symulacji stanowi kompleksowe uzupełnienie oferty maszyn i narzędzi o ogniwo łączące je z wizją kadry projektującej.    

   

  Logo Targi w KrakowieOrganizator:

  Targi w Krakowie sp. z o.o.

  Lokalizacja: Kraków

  Powrót do listy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.