google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 14.10.2019
  1 USD
  3.8958
  -0.0187
  1 EUR
  4.2969
  -0.0128
  1 CHF
  3.9104
  -0.0088
  1 GBP
  4.8998
  0.0069
  1 RUB
  0.0606
  -0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowy zintegrowany zamek obrotowy firmy Southco o łatwej instalacji i niezawodnej konstrukcji

  Firma Southco powiększyła w ostatnim czasie serię popularnych zamków obrotowych, wprowadzając na rynek model R4-82 wyposażony z kwadratowy, łopatkowy przełącznik odblokowujący w wykonaniu heavy-duty. Umożliwia on bezpośrednie otwarcie zamka, bez konieczności podłączania linki.

  Nowy zintegrowany zamek obrotowy firmy Southco o łatwej instalacji i niezawodnej konstrukcji

  Zamek obrotowy R4-82, produkowany ze stali w wariantach z nierdzewnym pokryciem cynkowym oraz z pokryciem czarnym lakierem proszkowym, może być zabezpieczany kluczem. Dzięki połączeniu w jednym mechanizmie zamka obrotowego i przełącznika odblokowującego, R4-82 ułatwia instalację przy zachowaniu dużej wytrzymałości mechanicznej i wysokiej jakości wykonania. Dzięki dużej obciążalności oraz opcjom montażu thru hole i za pomocą kołków, R4-82 jest doskonałym rozwiązaniem do najbardziej wymagających zastosowań zewnętrznych. Zawiera zintegrowany zderzak zmniejszający wibracje i jest dostępny z jedno- lub dwustopniowym zatrzaskiem.

  Cynthia Bart, menadżer produktów globalnych, powiedziała, “Zamek obrotowy R4-82 z łopatkowym przełącznikiem odblokowującym ułatwia projektowanie i instalację. Opiera się on na naszych wcześniejszych zamkach obrotowych, ale zawiera nowo opracowany przełącznik łopatkowy o kwadratowym kształcie, wpisujący się w nowoczesną stylistykę maszyn przemysłowych oraz aplikacji kolejowych i drogowych.“

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.