google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 14.10.2019
  1 USD
  3.8958
  -0.0187
  1 EUR
  4.2969
  -0.0128
  1 CHF
  3.9104
  -0.0088
  1 GBP
  4.8998
  0.0069
  1 RUB
  0.0606
  -0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Bezpłatne webinaria: Technologia elementów złącznych

  Bezpłatne webinaria: Technologia elementów złącznych

  Wiedza kosztuje? Jej zdobycie, tak. Ale wiedzą można się podzielić nie oczekując nic w zamian. Chcielibyśmy zaprosić wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w bezpłatnych webinariach Fabory, dotyczących technologii elementów złącznych. Technolodzy Fabory przygotowali ogólnie dostępny cykl kursów online, pomagający odpowiedzieć na pytania, którą śrubę wybrać, z jakiego materiału i o jakich parametrach, z jaką powłoką? Tyle pytań i wątpliwości w sprawie pozornie mało istotnego produktu w stosunku do wartości końcowego produktu lub usługi. Jednakże zły wybór może nieść za sobą poważne konsekwencje!

  Webinarium nr I, 08.10.2019: Mechaniczne właściwości stalowych elementów złącznych.

  W tym podstawowym szkoleniu wyjaśnimy, jak stal reaguje na siły. W jaki sposób można obliczyć wytrzymałość na rozciąganie i granicę plastyczności dla różnych klas wytrzymałości, aby wiedzieć z jak dużą siłą śruba lub wkręt jest w stanie zacisnąć połączenie. Omówimy również oznakowanie śrub i wkrętów.

  Webinarium nr II, 15.10.2019: Powłoki elementów złącznych.

  Szkolenie obejmie wszystkie tradycyjne powłoki powierzchniowe oraz nowsze powłoki, takie jak ocynk płatkowy i gruba pasywacja. Omówimy rozpoznawanie, odporności na korozję i specyficzne właściwości tych warstw ochronnych. Szkolenie dotyczyć będzie również niedawno zmienionej normy ISO 4042.

  Webinarium nr III, 05.11.2019: Elementy złączne ze stali nierdzewnej.

  Duża część tego szkolenia składać się będzie z podstawowej wiedzy o stali nierdzewnej, ze szczególnym naciskiem na typy, różnice, właściwości i zastosowania. Omówimy również potencjalne problemy, takie jak efekt zacierania się stali i korozja w szczególnych warunkach (np. kryte baseny). Nasz asortyment został niedawno rozszerzony o wysokiej jakości specjalne stopy ze stali nierdzewnej 1.4529 (A8), 1.4571 (A5) i 1.4462 (D6). Te odmiany zostaną również omówione podczas szkolenia.

  Webinaria będą prowadzone przez technologów z Fabory Holandia w języku angielskim. Przewidziany czas to jedna godzina, początek każdego kursu o 11:00.

  Zapraszamy do udziału w jednym lub więcej bezpłatnych webinariów, żeby być na bieżąco w kwestiach technologii. Rejestracja jest bardzo prosta i znajduje się pod poniższym linkiem: https://www.surveymonkey.com/r/EN-webinars-Q4. Po rejestracji będą wysyłane dalsze informacje dotyczące webinariów.

  Zespół Fabory Poland Sp. z o.o.
   

  Źródło:
  FABORY Poland Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  FABORY Poland Sp. z o.o.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.