google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 19.09.2019
  1 USD
  3.9267
  -0.0055
  1 EUR
  4.3425
  0.0006
  1 CHF
  3.9612
  0.0113
  1 GBP
  4.9062
  0.0109
  1 RUB
  0.0612
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowości, inspiracje, najlepsze praktyki – zapowiada się mocny start jesiennych Konferencji Technicznych

  Axon Media logo

  Wrzesień oraz październik powinien zainteresować tych specjalistów z branży przemysłu, którzy chcą nauczyć się czegoś nowego. Jeden dzień w Olsztynie, Opolu, Lublinie, Koninie czy Bytomiu, gdzie odbędą się pierwsze jesienne Konferencje Techniczne Axon Media, wystarczy, by spotkać najważniejszych dostawców z rynku, podpytać o nowe rozwiązania i produkty, wypróbować aplikacje oraz narzędzia, które rozwiną zawodowe kompetencje.   

  Cykl otwiera konferencja pt. „Automatyzacja w zakładach produkcyjnych”, która odbędzie się 18 września w Olsztynie.  To wydarzenie dla osób poszukujących wiedzy z zakresu szybkiej i efektywnej pracy z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi oraz porad i wskazówek, które jeszcze bardziej usprawniają procesy produkcyjne. 

  Z kolei specjaliści zajmujący się na co dzień UR w przedsiębiorstwach i chcący poszerzyć swoje kwalifikacje, mają do wyboru dwa terminy oraz lokalizacje. Pierwsza Konferencja Techniczna pt. „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych ” odbędzie się 25 września w Opolu. Kolejna – 16 października w Koninie.

  „Efektywne zarządzanie energią i mediami technicznymi w procesie produkcji” to wydarzenie zaplanowane na 9 października w Lublinie. Tu praktycy wzbogacą uczestników o wiedzę z własnych doświadczeń m.in. w obszarach: Która strategia zarządzania energochłonnością procesów produkcyjnych jest najskuteczniejsza? W jaki sposób mieć media techniczne pod kontrolą?

  Październikowy przegląd Konferencji Technicznych zamyka wydarzenie „Roboty przemysłowe i współpracujące w przemyśle”, które odbędzie się 23 października w Bytomiu. Uczestnicy mogą liczyć na prezentację zrobotyzowanych aplikacji, trendów w robotyzacji i automatyzacji produkcji, w tym cobotów, wymianę informacji o redukcji kosztów, eliminacji błędów, optymalizacji procesów i doskonalenie produkcji.

  Wszystkie Konferencje Techniczne Axon Media dla specjalistów z branży są bezpłatne. Zapisy na wybrane wydarzenia ruszyły na stronie: www.KonferencjeTechniczne.pl

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.