google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 23.08.2019
  1 USD
  3.9371
  0.0034
  1 EUR
  4.3572
  -0.0088
  1 CHF
  3.9876
  -0.0174
  1 GBP
  4.8050
  0.0266
  1 RUB
  0.0600
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Ładowarki teleskopowe - dlaczego warto z nich korzystać?

  Ładowarki teleskopowe są coraz częściej spotykane w budownictwie i przemyśle, ponieważ charakteryzują się dużą uniwersalnością. Ich zastosowanie powoduje fakt, że coraz więcej firm oferuje wynajem ładowarek teleskopowych krótkoterminowo i długoterminowo. W jaki sposób można wykorzystywać takie maszyny i dlaczego warto po nie sięgnąć?

  Ładowarki teleskopowe - dlaczego warto z nich korzystać?
  Ładowarki teleskopowe - zastosowanie

  Ładowarka teleskopowa to pojazd wyposażony w ramię teleskopowe, które może być zakończone osprzętem dodatkowym, m.in.: widły, łyżka, dźwig (tzw. żurawik hydrauliczny) lub kosz osobowy do prac wysokościowych. Dzięki temu ładowarka teleskopowa jest idealnym narzędziem do transportu wielkogabarytowych elementów konstrukcyjnych, materiałów budowlanych czy wielu innych dużych przedmiotów. Stosując kosz osobowy, za pomocą ładowarki można podnosić i przenosić również pracowników realizujących różnego rodzaju prace na wysokości.

  Poza branżą budowlaną, ładowarki teleskopowe doskonale odnajdują się w przemyśle, w ogromnych halach, magazynach czy nawet w rolnictwie. Ich duża moc udźwigu i zasięg ramienia teleskopowego sprawiają, że przenoszenie, podnoszenie, ściąganie towarów czy innego rodzaju ładunku nie stanowi większego problemu. Wyposażając ładowarkę teleskopową w chwytaki do bel, można korzystać z niej przy załadunku i rozładunku przyczep z belami słomy czy siana.

  Ładowarki teleskopowe https://www.podnosimy.pl/ladowarki-teleskopowe/- Warszawa

  Dlaczego warto wybrać ładowarki teleskopowe?

  Największym walorem ładowarek teleskopowych jest ich uniwersalność. Przed pojawieniem się ładowarek, do wielu różnych prac należało stosować różnego rodzaju maszyny, jak dźwigi, podnośniki, podesty ruchome, wózki widłowe. Na każdy wymieniony rodzaj maszyny należało mieć stosowne uprawnienia lub zatrudniać pracowników do obsługi poszczególnych maszyn.

  Ładowarka teleskopowa, dzięki wspomnianemu osprzętowi dodatkowemu, może zastąpić kilka maszyn. Dzięki temu można zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze, a nawet miejsce w parku maszyn czy w garażu.

  Zastosowanie ładowarek teleskopowych obrotowych wiąże się z ich bardzo dużą zaletą, jaką jest zwrotność. Obrotowa ładowarka wykonuje swoje zadania szybciej i sprawniej.

  Warto zauważyć, że ładowarka teleskopowa jest mniejsza od podnośnika koszowego, dlatego w wielu sytuacjach będzie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż stosowanie standardowego podnośnika z koszem osobowym.

  Wynajem ładowarek teleskopowych

  Wiele firm oferuje wynajem ładowarek teleskopowych dla różnych branż. Jedną z wiodących firm w Warszawie jest firma Dźwigi i Podnośniki Dariusz Kujawa, która w swojej flocie maszyn posiada najnowocześniejsze ładowarki teleskopowe, podnośniki koszowe i dźwigi. Wynajem realizowany jest wraz z obsługą operatora, który może wykonywać prace na ładowarce teleskopowej wyposażonej w dodatkowy osprzęt.

  Prace realizowane przez Dźwigi i Podnośniki z wykorzystaniem ładowarek teleskopowych to prace nie tylko dla budownictwa, ale również prace w przemyśle oraz wynajem ładowarek teleskopowych dla rolnictwa i leśnictwa.

  Aby skorzystać z możliwości wynajęcia ładowarek, wystarczy skontaktować się z firmą, przedstawić zapotrzebowanie na usługi ładowarkami teleskopowymi, miejsce i czas realizacji. Dyspozytor z pewnością pomoże wybrać najlepsze rozwiązania i umówić realizację usługi. Dzięki stosowaniu najlepszych ładowarek teleskopowych firma gwarantuje wysoki poziom swoich usług oraz sprawny przebieg zleconych prac.

  Więcej informacji: Podnosimy.pl

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.