google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 22.07.2019
  1 USD
  3.7869
  0.0014
  1 EUR
  4.2480
  -0.0112
  1 CHF
  3.8571
  0.0091
  1 GBP
  4.7205
  -0.0167
  1 RUB
  0.0601
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Kennametal prezentuje styczny frez walcowo-czołowy nowej generacji Mill 4-12KT

  Firma Kennametal informuje o wprowadzeniu do oferty stycznych frezów walcowo-czołowych Mill 4-12KT nowej generacji, zapewniających wysoką jakość obróbki powierzchni w niemal wszystkich aplikacjach dotyczących obróbki stali i żeliwa.

  Kennametal prezentuje styczny frez walcowo-czołowy nowej generacji Mill 4-12KT

  Mill 4-12KT przeznaczony dla stycznie montowanych płytek z czterema krawędziami skrawającymi, zapewniającymi niższe koszty narzędzi

  »Frez Mill 4-12KT zapewnia mniejsze o 15% opory skrawania, co jest istotne w obrabiarkach przeznaczonych do pracy z mniejszymi obciążeniami, wyposażonych we wrzeciona o wielkości stożka 40» powiedział Tim Marshall, starszy menadżer produktów globalnych. »Umożliwia to użytkownikom pracę z większymi posuwami, bez nadmiernego obciążania wrzeciona. W przypadku pracy na długich wysięgach oraz tam, gdzie mocowanie nie jest optymalne, mniejsze siły oznaczają mniejsze drgania, mniejsze wykruszanie krawędzi i lepsze wykończenie powierzchni.»

  Mill 4-12KT przeznaczony dla stycznie montowanych płytek z czterema krawędziami skrawającymi, zapewniającymi niższe koszty narzędzi. Dostępnych jest siedem wariantów promieni naroża od 0,4 mm do 3,1 mm oraz korpusy o średnicy od 50 do 200 mm z podziałką średnią i zgrubną oraz z wewnętrznym chłodzeniem. Przy głębokości skrawania w zakresie od 0,5 do 12 mm, frezy Mill 4-12KT spełniają wymogi większości aplikacji frezowania walcowo-czołowego.

  Wiele czynników przyczynia się do znacznego wzrostu wydajności, nawet w niekorzystnych warunkach pracy:

  • Styczna konstrukcja płytek »on-edge» pozwala lepiej wykorzystać wytrzymałość wynikającą z grubości płytki węglikowej i jej sposobu umiejscowienia w gnieździe niż w przypadku płytek montowanych promieniowo, występujących w tradycyjnych frezach.
  • Konstrukcja gniazd zapewnia zwartą i stabilną konstrukcję rdzenia freza.
  • Osiowa i promieniowa konstrukcja gniazda zapewnia wyjątkową stabilność.

  Mill 4-12KT stanowi doskonałe uzupełnienie bieżącej oferty frezów walcowo-czołowych. Obejmuje ona frezy Mill 4-11 i Mill 4-15, znane z wysokiej jakości wykończenia powierzchni.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.