google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 19.07.2019
  1 USD
  3.7855
  -0.0078
  1 EUR
  4.2592
  -0.0043
  1 CHF
  3.8480
  -0.0025
  1 GBP
  4.7372
  0.0031
  1 RUB
  0.0601
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM - systemy i rozwiązania

  BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM - systemy i rozwiązania

  W dniach 28-29-30 maja 2019 roku w Łodzi odbędzie się spotkanie BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM. Na podstawie analizy case studies omówiona zostanie problematyka proaktywnego podejścia do zapewnienia bezpieczeństwa w magazynie, składowania produktów, jak i zarządzania całą infrastrukturą (w tym technologiczną) z uwzględnieniem najwyższych parametrów bezpieczeństwa. 

  Wdrożone z sukcesem rozwiązania w zapewnieniu bezpieczeństwa pokazane zostaną na żywo podczas wizyty w magazynie BSH – wizyta poprzedzona będzie merytoryczną prelekcją.

  BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. Firma oferuje na polskim rynku portfolio AGD marek Bosch, Siemens, Gaggenau i Zelmer. BSH posiada w Polsce 6 fabryk. W 3 łódzkich zakładach produkowane są pralki, zmywarki i suszarki do ubrań, w 2 wrocławskich piekarniki i lodówki, a w podrzeszowskiej Rogoźnicy małe AGD.

  BSH produkuje całą gamę nowoczesnych artykułów gospodarstwa domowego w 42 fabrykach na całym świecie. Zajmuje drugą pozycję na świecie w branży AGD. Działania na rzecz kultury bezpieczeństwa pracy są priorytetem, firma sięga po najnowsze rozwiązania z tego obszaru, kształtując świadomość wszystkich jej pracowników. Wyposażony w najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne zapewnia sprawną obsługę fabryk oraz dystrybucję wyprodukowanego towaru.

  Zapraszamy do udziału w spotkaniu.

  Więcej informacji: http://movida.com.pl/node/1781

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.