google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 19.07.2019
  1 USD
  3.7855
  -0.0078
  1 EUR
  4.2592
  -0.0043
  1 CHF
  3.8480
  -0.0025
  1 GBP
  4.7372
  0.0031
  1 RUB
  0.0601
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nieduża wysokość i... duży kłopot? W takiej sytuacji sprawdzi się podest roboczy

  KRAUSE logo

  Prace prowadzone na wysokościach to duże wyzwanie – niezależnie od tego, czy wykonują je doświadczeni budowlańcy, czy domowi amatorzy remontów. W takiej sytuacji każdorazowo należy zapewnić sobie stabilne oparcie – tak, aby podejmowane czynności były bezpieczne dla pracownika i dla otoczenia. Do remontów na dużych wysokościach wykorzystuje się drabiny i rusztowania – a co z pracami wykonywanymi... niżej? Odpowiedzią na tę wątpliwość są podesty robocze.

  Malowanie ścian, tynkowanie, fugowanie czy prowadzenie elektryki to czynności wymagające dużej dokładności – pracownik który się nimi zajmuje, musi czuć się pewnie – zarówno na małej, jak i dużej wysokości. Stabilność gwarantuje mu precyzję ruchów, niezbędnych do prawidłowego i estetycznego wykonania zadania. Przywołane prace na niższych wysokościach – od 2 do 2,5  metrów – prowadzone z drabiny wolnostojącej albo przystawnej nie są wygodne – jej konstrukcja ogranicza bowiem swobodę ruchów. Zamiast niej z powodzeniem można użyć podestu roboczego, który sprawdzi się na budowach, w trakcie remontów, w przedsiębiorstwach i zwykłych domach.

  Stabilność, komfort i bezpieczeństwo – postaw na podest roboczy

  Przy precyzyjnych pracach na niedużych wysokościach doskonale sprawdzi się podest roboczy StepTop firmy KRAUSE. Jest stabilną i alternatywą dla schodków i drabin, a oprócz tego posiada dużą powierzchnię roboczą (110x33,5 cm ), co umożliwia swobodny ruch wzdłuż elewacji czy ściany – bez ciągłego schodzenia i wchodzenia czy przestawiania innego rodzaju podwyższenia. 

  Podest roboczy StepTopPodest roboczy StepTop
  Jego wysokość po rozłożeniu to 0,45 metra, a waga 9 kilogramów. Podest roboczy StepTop bez problemu można złożyć, a jego parametry (wymiary oraz ciężar) sprawiają, że jest niezwykle mobilny i łatwy w przechowywaniu.

  Przemyślana konstrukcja podestu roboczego StepTop to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa. Przede wszystkim jest wyposażony w antypoślizgową i wodoodporną platformę, co minimalizuje ryzyko przewrócenia się pracownika – nawet podczas wykonywania zadań w trudnych warunkach. Ponadto sprzęt posiada zintegrowaną blokadę zapobiegającą samoczynnemu złożeniu się podestu roboczego podczas pracy, a także duże, antypoślizgowe stopki. Podłużnice malowane są proszkowo, co sprawia, że materiał jest odporny na obicia i uszkodzenia mechaniczne.

  W jakich warunkach można stosować podest roboczy?

  Wszystkie wymienione wcześniej elementy podestu roboczego StepTop gwarantujące zachowanie bezpieczeństwa podczas wykonywania prac na niskich wysokościach sprawiają, że sprzęt można wykorzystywać w naprawdę trudnych warunkach. Bez problemu utrzyma stabilność na śliskiej, chropowatej lub pokrytej wodą nawierzchni, a dzięki specjalnej blokadzie nie złoży się samoistnie – nawet po zachwianiu się czy potrąceniu przez inną osobę. Prosta konstrukcja umożliwia dosunięcie podestu niemal do powierzchni ściany, dzięki czemu każda precyzyjna praca (malowanie misternych wzorów czy układanie mozaiki) będzie wykonania z najwyższą dokładnością i starannością.

  Podest roboczy StepTop, stanowiąc alternatywę dla drabin czy rusztowań, to przydatny element wyposażenia firm remontowych i budowlanych – jego uniwersalna, lekka i kompaktowa konstrukcja nie zajmuje wiele miejsca, maksymalny poziom zabezpieczeń stabilizujących i antypoślizgowych gwarantuje bezpieczeństwo, a wysokość (w zależności od wzrostu pracowników) umożliwia naprawdę szeroki zakres prac na niższych wysokościach.

  dPodest roboczy StepTop
  I choć bez drabin czy rusztowań nie przeprowadzi się kompleksowego remontu budynku, to podest roboczy – ze względu na swoją uniwersalność – również powinien stać się niezbędnym elementem wyposażenia firm świadczących tego typu usługi.
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.