google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 19.07.2019
  1 USD
  3.7855
  -0.0078
  1 EUR
  4.2592
  -0.0043
  1 CHF
  3.8480
  -0.0025
  1 GBP
  4.7372
  0.0031
  1 RUB
  0.0601
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • FORUM JAKOŚĆ W PRZEMYŚLE - efektywne modele zarządzania, najlepsze praktyki

  FORUM JAKOŚĆ W PRZEMYŚLE - efektywne modele zarządzania, najlepsze praktyki

  MOVIDA zaprasza na IV FORUM JAKOŚĆ W PRZEMYŚLE, które odbędzie się w dniach 21-23 maja 2019 roku. Tematem przewodnim spotkania będzie rozwój firmy w zarządzaniu jakością: jak ciągłe doskonalenie wpływa na świadomość jakości oraz jak przejść transformację z firmy reaktywnej do proaktywnej w obszarze jakości.

  Szczegółowo zostaną omówione metody ciągłego i sprawnego doskonalenia jakości, rozwiązywania problemów jakościowych, nowoczesne metody kontroli wyrobu. W programie dyskusje na temat kluczowych wskaźników, sposobów zbierania danych i ich efektywnego analizowania. Uczestnicy dowiedzą się także, jak wbudować jakość w proces produkcyjny od samego początku. Oprócz bardzo istotnej tematyki bazowania na faktach, prelegenci skupią się na sposobach pracy z ludźmi, np. jak skrócić czas wdrożenia nowych pracowników i zmniejszyć rotację wśród pracowników poprzez standaryzację procesów i metod nauczania.

  Wdrożone z sukcesem rozwiązania w zarządzaniu jakością zostaną zaprezentowane na żywo podczas wizyty w zakładzie SIEGENIA-AUBI w Kluczborku. Zwiedzanie poprowadzą praktycy, którzy odpowiedzą na pytania uczestników i przedstawią szczegółowe informacje merytoryczne.

  Więcej informacji na stronie: http://movida.com.pl/node/1767

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.