google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 19.07.2019
  1 USD
  3.7855
  -0.0078
  1 EUR
  4.2592
  -0.0043
  1 CHF
  3.8480
  -0.0025
  1 GBP
  4.7372
  0.0031
  1 RUB
  0.0601
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Fluiconnecto - sprawdzony dostawca rozwiązań hydraulicznych

  Fluiconnecto to renomowany, znany na całym świecie dostawca rozwiązań hydraulicznych i przemysłowych. Oferta firmy obejmuje zarówno kompletne systemy, jak i wszystkie elementy niezbędne do ich utworzenia - w tym węże, pompy czy zawory hydrauliczne. Poza sprzedażą własnych produktów, części i komponentów, Fluiconnecto świadczy także usługi instalacyjno-serwisowe systemów hydraulicznych oraz oferuje fachowe doradztwo w ich zakresie.

  Fluiconnecto - sprawdzony dostawca rozwiązań hydraulicznych

  Rozbudowana oferta asortymentowa

  Fluiconnecto posiada niezwykle rozbudowany asortyment produktów oraz usług. Firma nie tylko sprzedaje wysokiej klasy pompy, połączenia, zawory hydrauliczne oraz inne standardowe komponenty, ale też dysponuje rozwiązaniami bardziej specjalistycznymi, dedykowanymi zastosowaniom w konkretnych branżach przemysłowych. W ofercie znaleźć można m.in. termoplastyczne węże, siłowniki, zakuwarki czy elementy pneumatyki. Większość oferowanych rozwiązań nabyć można nie tylko w rozbudowanej sieci sklepów, ale również za pośrednictwem strony internetowej firmy. Zróżnicowany asortyment Fluiconnecto w stu procentach spełnia zapotrzebowanie klientów, dając im gwarancję nabycia wyrobów wykonanych z najwyższej jakości surowców.

  Kompleksowe usługi Fluiconnecto

  Poza sprzedażą produktów z zakresu systemów hydraulicznych i przemysłowych, firma Fluiconnecto zajmuje się także świadczeniem kompleksowych usług. Obejmują one nie tylko podstawową instalację urządzeń oraz ich serwisowanie, ale również wykonywanie bardziej skomplikowanych operacji. Klient może na przykład zlecić zakuwanie węży hydraulicznych, przeprowadzenie testów ciśnieniowych przewodów hydraulicznych czy utrzymywanie ruchu w swoim zakładzie produkcyjnym. Fluiconnecto to jednocześnie jedna z niewielu firm działających na rynku, która posiada w swojej ofercie kompleksowy zakres usług. Doświadczeni pracownicy mogą zająć się zarówno regeneracją siłownika czy pompy hydraulicznej, jak i załadowaniem hydro-akumulatora oraz znakowaniem przewodu hydraulicznego. Klienci nie muszą dzięki temu szukać kilku wykonawców dla poszczególnych zleceń.

  Na rynku polskim i światowym

  Fluiconnecto jest firmą, która zaznaczyła swoją obecność na praktycznie całym świecie. Polski oddział przedsiębiorstwa dysponuje centralą główną w Mysłowicach oraz placówkami w kilku miastach, m.in. Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach czy Gliwicach. Klienci mogą dzięki temu bez problemów odwiedzić jedną z siedzib firmy, nie przemierzając przy tym całego kraju. Dostęp do wielu oddziałów ułatwia także realizację usług serwisowych oferowanych przez Fluiconnecto, które wykonane mogą być w ekspresowym tempie. Firma dysponuje własnym, całodobowym serwisem przemysłowym, co pozostaje rozwiązaniem niezwykle praktycznym dla klientów prowadzących własną działalność.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.