google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 23.08.2019
  1 USD
  3.9371
  0.0034
  1 EUR
  4.3572
  -0.0088
  1 CHF
  3.9876
  -0.0174
  1 GBP
  4.8050
  0.0266
  1 RUB
  0.0600
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wszystko co musisz wiedzieć o etykietach specjalistycznych

  W wielu branżach wymagane jest odpowiednie oznakowanie przedmiotu czy miejsca pracy. Uniwersalnym rozwiązaniem są naklejki, które pozwolą na spokojne oznakowanie miejsca czy przedmiotu. Bywa jednak, że naklejki są narażone na trudne i niesprzyjające warunki. Zwykłe naklejki nie dadzą sobie rady w takich warunkach. Można jednak rozważyć zastosowanie specjalistycznych oznakowani, które pozwolą na zabezpieczenie miejsca czy przedmiotu. Sprawdź, w jakich wypadkach możesz użyć specjalistycznych etykiet.

  • Wiele branż wymaga, aby oznakowanie było odporne na temperaturę, chemikalia czy warunki atmosferyczne
  • Zastosowanie etykiet zabezpieczających pozwoli na proste określenie, czy przedmiot był otwierany przez osoby niepowołane, czy nie.
  • Przy zamawianiu naklejek specjalistycznych warto zaufać doświadczonym firmom.

  Etykiety wysokiej odporności zagwarantują zabezpieczenie w przypadku trudnych warunków.

  Wiele miejsc, w których musi się pojawić oznakowanie, może być narażone na trudne warunku. Nie chodzi tutaj tylko o warunki atmosferyczne, ale również o chemikalia, ścierania czy inne miejsca, w których tradycyjne etykiety naklejane nie dałyby rady. W przypadku zamówienia takiej etykiety należy dokładnie zastanowić się, w jakich warunkach będzie ona stosowana. Inne właściwości będą zastosowane w przypadku etykiet przeznaczonych do wysokich temperatur a inne do skrajnie niskich. Etykiety odporne na działanie chemii zazwyczaj są stworzone z innego tworzywa. Jednym z ich zastosowań mogą być identyfikatory. Innym rozwiązaniem są etykiety, które mają ultra trwały klej. Spiszą się one jako trwałe oznakowanie miejsc czy maszyn. Zazwyczaj są to etykiety samoprzylepne a4. Naklejki specjalne można też zastosować w służbie zdrowia, gdzie będą doskonałe jako oznakowanie pacjentów. Mogą zawierać podstawowe informacje o każdej osobie, która taką etykietę nosi.

  Etykiety zabezpieczające sprawdzą się jako plomba na urządzeniu.

  Naklejki plombowe znajdą swoje zastosowanie w wielu serwisach oraz miejscach, gdzie zależy nam na pewności, że nikt nieautoryzowany nie otwierał urządzenia. Ich główną zaletą jest, że po zerwaniu nie można ich zamontować ponownie. Etykiety samoprzylepne do drukarek pozwolą się upewnić, że tylko autoryzowane miejsce prowadziło serwis.

  Zamówienie etykietek warto poświęcić profesjonalistom.

  Etykiety samoprzylepne można zamówić w wielu miejscach. Warto jednak zaufać profesjonalistom, którzy mają doświadczenie na rynku. Dobra firma pozwoli na uniknięcie niepotrzebnych problemów. Jeżeli szukasz odpowiedniego producenta etykiet specjalistycznych, odwiedź https://www.hit-kody.com.pl/pl/hkk-print/produkty/etykiety-specjalistyczne/.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.