google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 18.06.2019
  1 USD
  3.8097
  0.0108
  1 EUR
  4.2631
  0.0032
  1 CHF
  3.8099
  0.0086
  1 GBP
  4.7736
  -0.0085
  1 RUB
  0.0592
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Seco Tools poszerza ofertę płytek o pełnym profilu do precyzyjnego toczenia gwintów

  W ofercie firmy Seco Tools znalazło się 13 nowych płytek o pełnym profilu do toczenia gwintów wewnętrznych o profilu UNJ i MJ. Dostępna jest pełna gama płytek zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Płytki cechują się bardzo wąską tolerancją, dzięki czemu zapewniają jeszcze większą precyzję w obrabianiu stali nierdzewnej oraz żaroodpornych stopów na bazie niklu i stopów tytanu.

  Seco Tools

  Oprócz tego nowe płytki zwiększają trwałość narzędzia. Ich zastosowanie optymalizuje również spójność procesu i dokładność profilu, co jest szczególnie ważne dla producentów z branży lotniczej, którzy mogą korzystać z bogatej gamy płytek do toczenia gwintów firmy Seco Tools.

  Zastosowanie nowych płytek wraz z oprawkami Seco wykorzystującymi technologię wysokociśnieniowego chłodzenia Jetstream Tooling® zapobiega powstawaniu niebezpiecznych, splątanych, zwijanych wiórów, które mogą wstrzymać produkcję. Oprawki te doprowadzają wysokociśnieniowy, skoncentrowany strumień chłodziwa o dużej prędkości do optymalnego miejsca w pobliżu krawędzi skrawającej, co daje możliwość odprowadzenia i skierowania wióra w określonych kierunkach z dala od strefy skrawania.

  Technologia Jetstream Tooling® pozwala rozwiązać problem długich wiórów przy obróbce trudnych części z tytanu oraz podobnych materiałów, co zwiększa trwałość narzędzia. Podczas toczenia gwintów w stali i stali nierdzewnej lepsza kontrola nad wiórem może oznaczać wzrost prędkości skrawania nawet o 30 do 60% bez obniżenia jakości powierzchni.

  Dla profili UNJ stosuje się gwinty calowe, a dla profili MJ dostępne są odpowiadające im gwinty metryczne.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat profili MJ oraz UNJ, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem firmy Seco Tools lub odwiedź stronę produktu gwintów o profilu UNJ i MJ.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.