google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 21.05.2019
  1 USD
  3.8625
  0.0082
  1 EUR
  4.3055
  0.006
  1 CHF
  3.8235
  0.0046
  1 GBP
  4.9038
  -0.0079
  1 RUB
  0.0598
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Książka NX CAM Virtual Machine bezpłatnie?

  CAMdivison Sp. z o.o. logo

  CAMdivision Sp. z o.o. jest największym polskim dostawcą NX CAM (ponad 75% rynku) i od tego produktu rozpoczynaliśmy 10 lat temu naszą współpracę z SIEMENS PLM, tłumacząc interfejs NX CAM 4.0 oraz tworząc pierwszy polski podręcznik.

  Książka NX CAM Virtual Machine bezpłatnie

  Odpowiadając na liczne postulaty, spływające do CAMdivision z wielu stron, zdecydowaliśmy się na bezpłatnie udostępnienie obszernych fragmentów kolejnej książki "NX CAM Virtual Machine".

  Publikacja liczy ponad 200 stron i jest dostępna bezpłatnie w formacie PDF wraz z dodatkowymi plikami do ćwiczeń i filmami instruktażowymi.

  Udostępnione rozdziały książki pozwolą Państwu na poznanie filozofii programowania obróbki w NX CAM od wczytania detalu, definicję środowiska pracy, przez obróbkę zgrubną i wykańczającą, aż po symulację obróbki na bazie kodu NC.

  Dodatkowa część, opisująca edycję importowanych modeli za pomocą Synchronous Technology, może zainteresować nie tylko technologów, ale również konstruktorów!

  e-Book jest przeznaczony zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, dla obecnych i potencjalnych użytkowników systemu NX CAM. Użytkownicy innych systemów CAM, pragnący poznać podstawy pracy w środowisku NX CAM, a także możliwości Technologii Synchronicznej, również mogą skorzystać z podręcznika.

  Formularz i dodatkowe informacje na: https://camdivision.pl/pl/nx-cam-ksiazka-pdf

  Źródło:
  CAMdivision Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  CAMdivision Sp. z o.o.

  CAMdivision Sp. z o.o. jest autoryzowanym, pierwszym w Polsce PLATYNOWYM partnerem handlowym SIEMENS PLM Software. Nasze portfolio obejmuje wachlarz rozwiązań SIEMENS PLM m.in. NX CAD/CAM/CAE, Solid Edge, Teamcenter, Tecnomatix.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.