google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 21.05.2019
  1 USD
  3.8625
  0.0082
  1 EUR
  4.3055
  0.006
  1 CHF
  3.8235
  0.0046
  1 GBP
  4.9038
  -0.0079
  1 RUB
  0.0598
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowy miniaturowy zamek krzywkowy firmy Southco oferuje minimalną głębokość zabudowy w aplikacjach o małej dostępnej przestrzeni

  Firma Southco powiększyła ofertę zamków krzywkowych, wprowadzając do oferty miniaturową wersję zamka E5. Nowy model cechuje się mniejszą o 30% głębokością zabudowy w porównaniu ze standardowym zamkiem E5, dzięki czemu nadaje się do zastosowań w aplikacjach o małej dostępnej przestrzeni.

  Miniaturowy zamek E5 firmy Southco charakteryzuje się stopniem ochrony NEMA 4/IP65, zapewniającym dużą odporność na wodę i kurz.

  Ekonomiczny i łatwy w montażu, oferuje różne warianty mechanizmów zdalnego odblokowania oraz różne rodzaje i rozmiary uchwytów ręcznych, pozwalających na dostosowanie go do wymogów bezpieczeństwa różnych aplikacji. Nadaje się idealnie do zastosowań w drzwiczkach o małych rozmiarach oraz wszędzie tam, gdzie we wnętrzu obudowy występuje jedynie niewielka dostępna przestrzeń.

  Menadżer produktów globalnych Loc Tieu dodaje, “Miniaturowy zamek krzywkowy E5 stanowi proste i przystępne rozwiązanie dla obudów o małej dostępnej przestrzeni montażowej.

  Nowy miniaturowy zamek krzywkowy firmy Southco oferuje minimalną głębokość zabudowy w aplikacjach o małej dostępnej przestrzeni
  Menadżer produktów globalnych Loc Tieu dodaje, “Miniaturowy zamek krzywkowy E5 stanowi proste i przystępne rozwiązanie dla obudów o małej dostępnej przestrzeni montażowej. Jego małe gabaryty oraz różne warianty uchwytów i mechanizmów odblokowania czynią go idealnym do wielu obszarów zastosowań przemysłowych.”
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.