google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 18.01.2019
  1 USD
  3.7694
  0.0079
  1 EUR
  4.2964
  0.0089
  1 CHF
  3.7917
  -0.0004
  1 GBP
  4.8773
  0.0305
  1 RUB
  0.0567
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Serwis Centralny Festool

  Logo Festool

  Korzyści oferty serwisowej Festool

  To, że marka premium musi zachwycać swoich klientów produktami najwyższej jakości, rozumie się samo przez się. Czym jednak byłaby marka premium bez odpowiedniego serwisu?

  Serwis Centralny Festool
  Jerzy Januszewski,
  kierownik działu serwisu w Festool Polska

  „Nasza odpowiedzialność nie kończy się na doskonałych narzędziach” mówi Jerzy Januszewski, kierownik serwisu Festool Polska. Nasze narzędzia spełniają najwyższe standardy, dlatego każdego dnia utrzymujemy ten poziom również w serwisie, który postrzegamy jako część naszego pakietu produktowego - dodaje.

  Serwis Centralny Festool - przegląd korzyści

  Niezawodny serwis naprawczy zawsze był i będzie odgrywał w Festool kluczową rolę. „Projektując nasze elektronarzędzia, staramy się jak najlepiej je przygotować do profesjonalnego użytkowania. Może jednak dojść do sytuacji, w której jakieś urządzenie odmówi posłuszeństwa. Wysyłając uszkodzone narzędzie do naprawy w Festool, możemy mieć pewność, że trafiła w najlepsze ręce“ - mówi Jerzy Januszewski i dodaje po chwili - „W serwisie centralnym Festool doświadczeni i kompetentni specjaliści przeprowadzą naprawę na najwyższym poziomie. To my zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy to urządzenie – to my wiemy najlepiej, jak je naprawić. Jeśli naprawę przeprowadzi Festool, będzie to usługa najwyższej jakości. Klient ma wówczas pewność, że narzędzie jest ponownie doskonale przygotowane do pracy.

  Dlaczego Serwis Centralny odgrywa tak ważną rolę? Oto przegląd korzyści napraw w Centralnym Serwisie Festool:

  • Kontrola ogólnego stanu narzędzia
  • Naprawa na najwyższym poziomie oraz testy naprawionych narzędzi w warunkach rzeczywistych
  • Oryginalne części zamienne i wykwalifikowany personel
  • Urządzenia naprawcze i kontrolne zaprojektowane specjalnie dla Festool
  • Kontrola bezpieczeństwa elektrycznego potwierdzona certyfikatem
  • Sprawdzenie naprawionego narzędzia w praktyce

  Naprawy po upływie gwarancji?

  Serwis Centralny Festool
  Każde narzędzie, które ma być naprawiane, jest poddawane dokładnej analizie i kontroli

  „Nasza odpowiedzialność nie kończy się na doskonałych narzędziach. Nasza odpowiedzialność nie kończy się również po upływie trzyletniej gwarancji” – podkreśla kierownik serwisu. Nawet najlepszej jakości urządzenie potrzebuje od czasu do czasu serwisu naprawczego, a my zachowujemy najwyższe standardy serwisowe zarówno w trakcie trwania gwarancji jak i po jej upływie - dodaje. Rozumiemy naszych klientów i wiemy jak ważny jest dla nich czas oraz sprawne narzędzie gotowe do pracy, szczególnie podczas realizacji ważnego zlecenia. Nikt wtedy nie może pozwolić sobie na przestoje. W celu skrócenia czasu naprawy wprowadziliśmy dwa nowe rozwiązania: możliwość zlecenia naprawy online oraz naprawę do 300 brutto PLN bez konieczności potwierdzania kosztorysu. Oznacza to, że jeżeli koszt naprawy nie przekroczy 300 brutto PLN realizujemy ją automatycznie, bez straty czasu na wysyłanie kosztorysu i oczekiwanie na jego akceptację” – mówi Jerzy Januszewski.

  Serwis Centralny Festool
  Festool zapewnia, że wszystkie naprawione urządzenia opuszczają serwis w nienagannym stanie i są bezpieczne pod względem elektrycznym

  „Zlecenie naprawy online działa szybko, łatwo i wygodnie. Klient realizuje je poprzez osobiste konto myFestool, a narzędzie jest odbierane przez kuriera z dowolnie wybranego miejsca, np. z placu budowy czy warsztatu. W momencie gdy jest ponowie gotowe do pracy, dostarczamy je pod wskazany adres wraz z sześciomiesięczną rękojmią na zakres wykonanych prac” – dodaje Januszewski. Bardzo praktyczną usługą przy zleceniu naprawy online jest również to, że Festool na bieżąco informuje klienta o aktualnym statusie naprawy przez SMS lub e-mail. Festool zapewnia, że wszystkie naprawione urządzenia opuszczają serwis w nienagannym stanie technicznym i są bezpieczne. Więcej informacji na temat serwisu Festool można znaleźć na stronie: www.festool.pl/serwis

  Od 11.12.2017 do 30.06.2018 Festool oferuje 10% rabatu na naprawę pogwarancyjną, zgłoszoną za pośrednictwem portalu myFestool-NAPRAWA ONLINE. Kupon dostępny jest również na stronie: www.festool.pl/o-nas/aktualności

  Źródło:
  Festool Polska sp. z o. o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Festool Polska sp. z o. o.

  Festool to specjalista w dziedzinie budownictwa drewnianego, prac stolarskich, malarskich i renowacyjnych oraz przygotowaniu perfekcyjnych powierzchni.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.