google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 14.12.2018
  1 USD
  3.8095
  0.0356
  1 EUR
  4.3021
  0.0084
  1 CHF
  3.8202
  0.0166
  1 GBP
  4.7940
  0.0153
  1 RUB
  0.0573
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowy nawiertak BSTA

  Logo Festool

  Tarasowe Deski podłogowe i podpory
  – gotowe w krótkim czasie

  Festool poszerza system CENTROTEC: Nowy nawiertak BSTA umożliwia jednocześnie nawiercanie i wiercenie w tarasowych deskach podłogowych i podporach.

  Nowy nawiertak BSTA
  Nawiertak umożliwia nawiercanie i wiercenie w tarasowych deskach podłogowych i podporach w jednym kroku – nie ma konieczności czasochłonnej wymiany narzędzi do różnych zastosowań.

  Wymiana narzędzi podczas układania tarasowych desek podłogowych oraz budowy może być uciążliwa i czasochłonna. Nowy nawiertak umożliwia jedynienawiercanie i wiercenie w tarasowych deskach podłogowych i podporach – bez konieczności czasochłonnej wymiany narzędzi do różnych zastosowań. Ponadto w nowym nawiertaku można ustawić głębokość wiercenia w zależności od indywidualnego zastosowania. Festool wyposażył swoje nowe nawiertaki w wiertła specjalne Longlife. Są one wyjątkowo trwałe i długo nadają się do użytku. Nawiertak jest kompatybilny z systemem CENTROTEC.

  CENTROTEC – sprawdzony system Festool

  System szybkiej wymiany narzędzi CENTROTEC Festool łączy szeroką gamę narzędzi do wiercenia, wkręcania i zagłębiania. CENTROTEC to dopracowany w szczegółach system, dzięki któremu wiercenie i wkręcanie wykonuje się szybciej, łatwiej i bardziej precyzyjnie. Uchwyt do narzędzi CENTROTEC zastępuje uchwyty do wierteł i bitów. Jest o 50 procent mniejszy i 80 procent lżejszy niż standardowe uchwyty do wierteł. Mniejsza waga staje się zauważalna podczas częstego wykonywania prac obejmujących wiercenie i wkręcanie. CENTROTEC precyzyjnie centruje bity i wiertła, zapewnia optymalne przeniesienie siły, a przez to wysoką dokładność. Precyzyjne wiercenie otworów staje się dziecinnie proste. System szybkiej wymiany narzędzi ma tę istotną zaletę, że bity i wiertła można zmieniać jednym ruchem. Nie ma konieczności uciążliwego i czasochłonnego odkręcania i dokręcania, w przeciwieństwie do standardowego uchwytu. Więcej informacji znajduje się na stronie www.festool.pl

  Źródło:
  Festool Polska sp. z o. o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Festool Polska sp. z o. o.

  Festool to specjalista w dziedzinie budownictwa drewnianego, prac stolarskich, malarskich i renowacyjnych oraz przygotowaniu perfekcyjnych powierzchni.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.