google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 14.12.2018
  1 USD
  3.8095
  0.0356
  1 EUR
  4.3021
  0.0084
  1 CHF
  3.8202
  0.0166
  1 GBP
  4.7940
  0.0153
  1 RUB
  0.0573
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowa diamentowa tarcza pilarska do zagłębiarek TS 55 i TSC 55

  FESTOOL logo

  Zgodnie z hasłem „Lepiej pracować z systemem – perfekcja w każdym szczególe“, Festool oferuje nowe rozwiązanie systemowe czyli diamentowe tarcze pilarskie do cięcia wiązanych cementem i gipsem płyt wiórowych i włóknowych. Umożliwia ono wydajną pracę, poprzez szybkie i efektywne cięcie.

  Nowa diamentowa tarcza pilarska do zagłębiarek TS 55 i TSC 55 FESTOOLDoskonałe cięcie powstaje dopiero wtedy, gdy tarcza pilarska jest tak samo dobra, jak używana maszyna.

  Festool jako marka narzędzi klasy premium Festool inwestuje nie tylko w rozwój ręcznych pilarek tarczowych, ukośnic przesuwnych i pilarek stołowych, ale również w jakość tarcz pilarskich.

  Tarcza jest wykonywana przy użyciu techniki laserowej ze stali wysokiej jakości. Dzięki temu tarcze są precyzyjne, stabilne i trwałe a to sprawia. że sprostają nawet najtrudniejszym warunkom.

  Specjalnie do cięcia wiązanych cementem i gipsem płyt wiórowych i włóknowych

  Nowa, diamentowa tarcza pilarska umożliwia łatwe cięcie płyt budowlanych, gipsowo-włóknowych i elementów z suchego jastrychu. Jeśli chodzi o zalety nowej tarczy pilarskiej, to należy przede wszystkim wymienić wysoką jakość cięcia w połączeniu z jej długą żywotnością w porównaniu do standardowych tarcz pilarskich ze stopu twardego.

  Nowa diamentowa tarcza pilarska Festool przeznaczona jest do zagłębiarek TS 55 R i TSC 55. Przy użyciu szyn prowadzących wykonywanie dokładnych cięć staje się dziecinnie proste. Tarcza pilarska wyposażona jest w cztery zęby, powoduje niewielki hałas i zapewnia równocześnie płynny postęp pracy. Dla użytkownika oznacza to mniejsze nakłady finansowe, mniejsze obciążenie i przede wszystkim, optymalne i czyste cięcia. A jeśli już mówimy o czystości: By praca nie była szkodliwa dla zdrowia i aby zminimalizować ilość powstającego pyłu, zaleca się podczas cięcia stosować odkurzacz mobilny Festool. Nowa diamentowa tarcza pilarska dostępna będzie od lutego 2018 r.

  Więcej informacji na www.festool.pl

  Źródło:
  Festool Polska sp. z o. o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Festool Polska sp. z o. o.

  Festool to specjalista w dziedzinie budownictwa drewnianego, prac stolarskich, malarskich i renowacyjnych oraz przygotowaniu perfekcyjnych powierzchni.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.