google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 18.01.2019
  1 USD
  3.7694
  0.0079
  1 EUR
  4.2964
  0.0089
  1 CHF
  3.7917
  -0.0004
  1 GBP
  4.8773
  0.0305
  1 RUB
  0.0567
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Automatyczne szorowarki do posadzek - prosty sposób na porządek w twojej firmie

  Automatyczne szorowarki do posadzek - prosty sposób na porządek w twojej firmie Prowadząc własną działalność musimy dbać nie tylko o ciekawą ofertę firmy, ale również wizualną stronę naszej siedziby. Niezależnie od tego, czy chodzi o sklep, warsztat samochodowy czy lokal gastronomiczny, ogromne znaczenie ma czystość podłóg oraz innych elementów, na które klienci czy kontrahenci zwracają szczególną uwagę. Niestety, tradycyjne metody nie sprawdzają się w przypadku dużych powierzchni. Na szczęście istnieją rozwiązania, które mogą pomóc nam w codziennych porządkach. Jednym z nich są szorowarki do posadzek – zwłaszcza te wygodne, automatyczne. Sprawdź czym są i jak wybrać najlepszą.

  Czym są szorowarki automatyczne?

  Zanim zaczniemy zastanawiać się nad tym dlaczego warto zakupić szorowarkę automatyczną i na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu tego urządzenia, warto byłoby przybliżyć czym są w ogóle szorowarki do posadzek i jakie możliwości dają.

  Przede wszystkim warto podkreślić, że są to nowoczesne urządzenia służące do czyszczenia podłóg - zarówno betonowych, drewnianych, jak i wykończonych płytkami ceramicznymi. Szorowarka automatyczna jest sprzętem wyposażonym w napędzane za pomocą silnika, obrotowe szczotki, które wykonane są z włosia polypropylenowego, odpornego na ścieranie. Coraz częściej wyposażone są w zbiornik, w którym może znaleźć się woda z detergentem lub inny specyfik do czyszczenia i konserwacji podłóg oraz system, który odsysa wilgoć, pozostawiając podłogę nie tylko czystą, ale również suchą. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy muszą zadbać o czystość podłóg o dużej powierzchni - niezależnie od tego, z czego zostały one wykonane.

  Dlaczego warto posiadać szorowarkę do posadzek?

  Nie da się ukryć, że utrzymanie porządku w firmach oraz obiektach użyteczności publicznej jest trudne – z uwagi chociażby na duże zatłoczenie. Wykorzystując tradycyjne metody, a więc zmywanie podłóg mopem, nie jesteśmy w stanie zadbać o idealną czystość - wymaga to nie tylko sporo czasu, ale również sił. Co więcej, tradycyjne metody czyszczenia podłóg wiążą się z powstawaniem mokrych, śliskich powierzchni, co może doprowadzić do wypadku.

  Właśnie dlatego warto zdecydować się na zakup szorowarki automatycznej. Nie tylko poradzi sobie z wyczyszczeniem każdej powierzchni - niezależnie od tego, z jakiego surowca została wykonana - ale również nie pozostawi po sobie mokrych, śliskich śladów. Co więcej, nowoczesne szorowarki nie tylko myją, ale również np. polerują podłogę, zapewniając jej idealny wygląd

  Posiadanie szorowarki to nie tylko .szansa na zawsze czyste podłogi, ale również spora oszczędność czasu i sił. W firmach i obiektach, w których powierzchnia podłóg jest naprawdę pokaźna, trudno o lepsze rozwiązanie w zakresie utrzymywania czystości. Nie dziwi więc rosnąca popularność tego typu urządzeń.

  Solidne wykonanie i wysoka jakość materiałów - czyli na co zwrócić uwagę szukając sprzętu dla siebie

  Decydując się na zakup szorowarki do posadzek warto stawiać na jakość i sprawdzone rozwiązania, pochodzące od doświadczonych i remonowanych producentów. Wybór najtańszej opcji może bowiem oznaczać awaryjność urządzenia lub niedostateczny zakres działania.

  Dlatego też spora ilość klientów wybiera szorowarki automatyczne marki Kaercher. To znany i ceniony producent, którego urządzenia cechuje nie tylko wysoka jakość materiałów i solidna konstrukcja, ale również nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zwiększają zakres działania urządzenia, a także sprawiają, że korzystanie z niego jest proste i intuicyjne. Co więcej, Kaercher to również bardzo szeroki asortyment, wśród którego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Przekonasz się o tym odwiedzając stronę https://www.kaercher.com/pl/professional/szorowarki-automatyczne.html.

  Funkcje, które mogą ci się przydać

  W zależności od powierzchni, którą musisz sprzątać, możesz wybrać szorowarkę, która będzie w pełni dopasowana do twoich potrzeb. Innego rozwiązania potrzebuje wszakże duży, wielkopowierzchniowy sklep, innego zaś lokal gastronomiczny lub hotel. Na szczęście, w dzisiejszych czasach możesz wybierać spośród wielu różnych rozwiązań i funkcji. Przyjrzyjmy się najpopularniejszym z nich.

  Podstawową funkcją szorowarki do posadzek jest oczywiście mycie podłóg. W zależności od tego, jak wielka jest powierzchnia, o którą musimy zadbać, możemy wybierać spośród niewielkich szorowarek pchanych ręcznie (znanych z marketów i sklepów wielkopowierzchniowych), szorowarek typu step-on, oraz szorowarek napędzanych silnikiem, którymi operator steruje z pozycji siedzącej.

  Dodatkowo, możemy wybierać spośród urządzeń, które poza myciem są nam w stanie zapewnić również polerowanie podłóg czy nakładanie na ich powierzchnię pielęgnacyjnych kosmetyków. Co więcej, niektóre z szorowarek umożliwiają czyszczenie trudnodostępnych miejsc, takich jak schody czy parapety.

  Podsumowując, zakup szorowarki do posadzek, zwłaszcza tej automatycznej, to najprostszy sposób na zachowanie czystości w twojej firmie. Obecnie na rynku dostępny jest bardzo szeroki wybór tego typu urządzeń, dzięki czemu każdy z nas może znaleźć to, czego potrzebuje. Warto to wykorzystać i zadbać o idealny stan podłóg - wpłynie to bowiem pozytywnie na wizerunek twojej firmy w oczach klientów.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.