google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 18.10.2018
  1 USD
  3.7302
  0.0179
  1 EUR
  4.2966
  0.003
  1 CHF
  3.7543
  0.0087
  1 GBP
  4.8906
  0.0112
  1 RUB
  0.0569
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Prezent dla budowlańca – 5 pewnych pomysłów

  Świąteczne prezenty? To już ostatni dzwonek! Przedstawiamy 5 propozycji, które sprawią radość doświadczonemu budowlańcowi.

  Jeszcze nie jest za późno na list do „Mikołaja”. Co w tym roku chciałby znaleźć pod choinką fachowiec? Prezentujemy budowalne, prezentowe propozycje – satysfakcja murowana!

  Mieszarka Collomix

  Mieszarka Collomix Jeśli chemia budowlana – to tylko wysokiej jakości. Brzmi znajomo? W takim przypadku nie ma zgody na stratę czasu i cennego materiału. Efektywną i oszczędną pracę zapewnia mieszarka Collomix Xo 33. – Urządzenie wyposażono w dwa przeciwbieżne mieszadła, co czyni model niezwykle uniwersalnym. W zależności od kolejności zamocowania w uchwytach mieszarki nadają się z jednej strony do materiałów gęstych i bardzo lepkich, z drugiej strony do rzadkich i płynnych – mówi Radosław Koźba, menadżer produktu w Lange Łukaszuk. Mieszarka pozwala na pracę nawet z 50 litrami jednorazowego zasypu, zapewnia równomierne przecieranie się masy i zwiększa komfort pracy - dzięki niskiej emisji hałasu i wibracji oraz braku efektu obracania się wiadra.

  Buława Hervisa Perles

  Mieszarka Collomix Intensywne prace czy budownictwo przemysłowe – bez solidnej buławy ani rusz. Z myślą o najbardziej wymagających projektach powstała T-Runner Plus – buława wysokiej częstotliwości marki Hervisa Perles. Model o średnicy 58 centymetrów zapewnia wysoką wydajność pracy na poziomie 45 m³ na godzinę, a najwyższej klasy łożyskowanie sprawia, że buławę z wbudowaną przetwornicą cechuje maksymalna żywotność. Stosunkowo lekka (19 kg) T-Runner Plus  pozwala wykonać pracę szybko i  bez przemęczania operatora, którego ochronę zapewnia diodowy czujnik zagrożeń. Odpowiedni komfort gwarantują wąż o długości 7 metrów i 15-metrowy kabel zasilający.

  Młotowiertarka Panasonic

  Prezent dla budowlańca – 5 pewnych pomysłów

  „Brudny” montaż? Lepiej sobie tego nie wyobrażać bez porządnej młotowiertarki. Może nią być akumulatorowy Panasonic PA EY 78A1 LJ2G - To sprzęt łączący w sobie funkcje młota udarowo-obrotowego, wyposażonego w uchwyt wiertarski SDS-Plus, oraz wiertarko-wkrętarki – mówi Marcin Salata, specjalista branży elektronarzędzi akumulatorowych. Elektronarzędzie zapewnia do 4750 udarów na minutę, jest zasilane akumulatorem 18 V (w zestawie 2 baterie 5,0 Ah, ładowarka, walizka) i wyposażono je w 5-pozycyjne sprzęgło. – Model stworzono z myślą o profesjonalistach wykonujących dużą ilość otworów pod puszki czy rozdzielnie – nawet 250 na jednym ładowaniu – dodaje Marcin Salata. Młotowiertarka może pracować również na napięciu 14,4 V (system Dual Voltage), a dzięki systemowi Tough Tool IP jest odporna na uszkodzenia wynikające z pracy w warunkach zapylenia i wilgotności.

  Młot wyburzeniowy Scheppach

  Prezent dla budowlańca – 5 pewnych pomysłów

  Świąteczne „nicnierobienie”? Po powrocie do pracy może brakować „pary”. Przy rozbijaniu dużych i wymagających powierzchni świetnym wsparcie jest młot wyburzeniowy Scheppach AB1600 o sile udaru na poziomie 50 dżuli i mocy 1600 W. - Kompaktowa i smukła budowa urządzenia umożliwia pracę w trudno dostępnych obszarach, a rękojeść D z systemem Soft-Grip redukującym drgania zapewnia wyjątkowy komfort pracy – mówi Jacek Sztorc, menadżer elektronarzędzi Scheppach. Zamknięty w metalowej walizce młot zapewnia prostą oraz szybką wymianę narzędzia i może być uzupełniony o dodatkowe akcesoria w postaci płaskiego dłuta i punktaka.

  Szlifierka do gipsu Menzer

  Mieszarka Collomix Szlifowanie gładzi gipsowych bez solidnej „żyrafy” to materiał na niekończącą się opowieść. Komfortową i wydajną pracę zapewnia szlifierka LHS 225 PRO VARIO marki Menzer. Urządzenie o regulowanej długości roboczej (1550-1950 mm) i mocy ponad 1000 W to świetne rozwiązanie w przypadku wysokich pomieszczeń – można zapomnieć o rusztowaniu czy drabinie. Zamocowany bezpośrednio na głowicy silnik szlifierski chroni przed utratą mocy przy przenoszeniu napędu, a zapylenie otoczenia jest minimalizowane przez talerz szlifujący z 6 otworami zasysającymi (po podłączeniu do odkurzacza). Urządzenie wyposażono w zintegrowany adapter do podłączania odkurzaczy przemysłowych.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.