google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 14.11.2018
  1 USD
  3.8114
  -0.0154
  1 EUR
  4.2954
  -0.004
  1 CHF
  3.7747
  -0.0115
  1 GBP
  4.9424
  0.0099
  1 RUB
  0.0563
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Zaoszczędź 10 sekund na każdym identyfikowanym przewodzie

  Nowy aplikator i drukarka do identyfikacji przewodów Wraptor A6500 firmy Brady Corporation może znacznie zwiększyć wydajność produkcji dzięki identyfikacji przewodów z owijanymi etykietami w zaledwie 5 sekund. Wraptor automatycznie drukuje i aplikuje etykiety na szerokiej gamie przewodów, oszczędzając aż do 10 sekund na każdym zidentyfikowanym przewodzie.

  Wyższa wydajność

  Zaoszczędź 10 sekund na każdym identyfikowanym przewodzieWraptor A6500 to doskonałe narzędzie do kontroli kosztów produkcji i zwiększania jakości identyfikacji poprzez automatyczny druk i aplikację etykiet. Urządzenie identyfikuje przewody w 5 sekund, eliminując potrzebę wcześniejszego druku etykiet i konieczność ich ręcznej aplikacji. Technologia zastosowana w tym urządzeniu pozwala na druk kodów kreskowych, logotypów i schematów w rozdzielczości 300 dpi, a także na szczelne owinięcie etykiety wokół przewodu z minimalną ilością pęcherzy powietrza i marszczeń.

  Prosty w obsłudze

  Bez dodatkowej regulacji Wraptor A6500 może identyfikować przewody o średnicy od 1,52 mm do 15,24 mm, a także aplikować etykiety o szerokości do 50,8 mm i długości od 19,05 mm do 76,20 mm. Kolorowy ekran dotykowy oraz nowoczesny interfejs użytkownika dodatkowo ułatwiają obsługę, a porty USB oraz łączność Ethernet sprawiają, że urządzenie Wraptor łatwo wdrożyć do pracy w różnorodnych środowiskach produkcyjnych. W połączeniu z aplikacjami Brady Workstation do prostego projektowania etykiet, kodów kreskowych i seryjnej produkcji Wraptor staje się bardzo praktycznym narzędziem do zwiększania wydajności produkcji, które dodatkowo można zintegrować z urządzeniami Schleuniger do docinania i formatowania.

  Trwałe etykiety do przewodów

  Wraptor A6500 szybko aplikuje trwałe, samolaminujące etykiety winylowe B-427 oraz owijane wokół przewodów etykiety nylonowe B-499, które sprawdzają się także w wymagających środowiskach przemysłowych. Te samolaminujące etykiety oferują doskonałą odporność na ścieranie, na działanie paliwa i olejów, wysoką trwałość na zewnątrz, właściwości samogasnące i dostępność w szerokiej gamie kolorów. Tekstylna nylonowa etykieta jest odporna na ścieranie, działanie paliwa, oleju, brudu, wysokiej i niskiej temperatury oraz substancji chemicznych. Zapoznaj się z pełnymi kartami danych technicznych obu etykiet.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.