google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 19.04.2018
  1 USD
  3.3693
  -0.0028
  1 EUR
  4.1665
  -0.0012
  1 CHF
  3.4777
  -0.0028
  1 GBP
  4.7770
  -0.0091
  1 RUB
  0.0551
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Części maszyn, automatyka, sterowanie CNC – Znajdź odpowiedni sprzęt!

  Logo Akcesoria.cnc.info.pl

  Firma Akcesoria CNC działa na rynku już od ponad 12 lat i wyróżnia się asortymentem oraz doświadczonymi, pomocnymi pracownikami. Wybór urządzeń z zakresu montażu i konstruowania urządzeń nie powinno stanowić już najmniejszego problemu. Sklep EBMiA jest częścią tej firmy i oficjalnym sklepem internetowym.

  Jedno miejsce – 200 000 produktów

  W naszym sklepie znajdą Państwo między innymi elementy mechaniki maszyn: pasy zębate, łożyska, pasy klinowe, koła zębate, części do automatyki przemysłowej: sterowniki i silniki, serwonapędy, falowniki, sterowniki programowalne PLC, przewody i kable, a także elementy techniki liniowej: prowadnice szynowe, łożyska liniowe, tuleje ślizgowe), łańcuchy, koła łańcuchowe, śruby trapezowe i kulowe, uszczelnienia, sprzęgła czy np. elektrowrzeciona. W ofercie EBMiA.pl znajduje się kompletny wybór elektrowrzecion (niezwykle trwały i precyzyjny element obrabiarki) w zakresie mocy od 0,8 kW aż do 7kW o rozmaitej prędkości obrotowej. Aby dopasować elektrowrzeciono do obrabiarki, należy zwrócić uwagę na moc napędową, ale także na prędkość obrotową, precyzję wykonania elektrowrzeciona oraz sprawność i trwałość, aby służyło nam jak najdłużej. W ofercie znajdują się również prowadniki przewodów.

  Prowadnice liniowe dostępne w Akcesoria.cnc.info.pl

  Sklep zaopatruje także klientów w narzędzia, w tym: noże tokarskie, wiertła, gwintowniki, narzynki, serwonapędy. Nie brakuje również okablowania i przewodów oraz chemii technicznej, tworzyw sztucznych.

  Prowadnice liniowe dostępne w Akcesoria.cnc.info.pl

  Stawiamy na jakość i kształcenie

  W naszym sklepie dostaniesz produkty firm cenionych na światowym rynku: OPTIBELT, BEA, LENZE, FANAR, PAFANA, BISON-BIAL i innych.

  Prowadniki przewodów dostępne w Akcesoria.cnc.info.pl

  Stawiamy także na kształcenie – projektant czy automatyk musi się doszkalać – niezależnie czy to na kursach czy samodzielnie, korzystając z książek, dlatego też możemy zaoferować książki techniczne - właśnie dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze światem inżynierii, ale również dla doświadczonych, chcących poszerzać swoje umiejętności i wiedzę ogólną (zakładka Książki Techniczne).

  Jeżeli szukasz pomocy, ponieważ nie wiesz na co się zdecydować i przeraża Cię tak ogromny wybór – zaufaj naszym doradcom. Wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży pomogą rozwiązać problemy konstrukcyjne, dobiorą części i sfinalizują zakup odpowiednich urządzeń wraz z Państwem. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego, mailowego i telefonicznego. Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8 do 16.

  Części maszyn, automatyka, sterowanie CNC – Znajdź odpowiedni sprzęt!

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.