google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 19.04.2018
  1 USD
  3.3693
  -0.0028
  1 EUR
  4.1665
  -0.0012
  1 CHF
  3.4777
  -0.0028
  1 GBP
  4.7770
  -0.0091
  1 RUB
  0.0551
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Majsterkowanie też może być smart

  Majsterkowanie też może być smart

  SMART TECH to nowa bateria bluetooth BLACK+DECKER™, która naładuje nie tylko gamę ponad 30 bezprzewodowych elektronarzędzi do domu i ogrodu, ale także smarfon i tablet. Dedykowana aplikacja podsuwa majsterkowiczom ciekawe projekty, pokazuje stan naładowania baterii, odnajduje ją w rozgardiaszu domowego warsztatu, a nawet umożliwia zdalne zablokowanie.

  Inteligentne urządzenia coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich elektroniczne elementy poprawiają szybkość i jakość pracy, a te połączone z siecią umożliwiają nawet zdalną kontrolę. Nowoczesne technologie są już także obecne w świecie narzędzi dla majsterkowiczów. Jak inteligentna bateria może im pomóc w codziennym życiu?

  Majsterkowanie też może być smartZ nową baterią BLACK+DECKER™ majsterkowanie wkracza w erę SMART. SMART TECH połączona z dedykowaną aplikacją na smartfona staje się multifunkcyjnym akumulatorem wyposażonym w bluetooth i gniazdo USB. Dzięki temu baterią można zdalnie zarządza w całkowicie intuicyjny sposób. Aplikacja pokazuje poziom naładowania baterii i lokalizuje ją, przy pomocy sygnałów dźwiękowych i świetlnych, w gąszczu narzędzi, desek oraz innych materiałów zgromadzonych w przydomowym warsztacie. Udostępnia też bazę inspirujących poradników i projektów DIY z instrukcjami wykonania krok po kroku. Ciekawą funkcją zwiększającą bezpieczeństwo użytkowania elektronarzędzi ładowanych za pomocą SMART TECH, szczególnie w domach z małymi dziećmi, jest opcja zablokowania baterii bezpośrednio z telefonu. Z kolei dzięki gniazdu USB SMART TECH może pełnić rolę swoistego power banku. Naładuje komputer, smartfon i tablet, nawet podczas letniego festiwalu, na kampingu, pod namiotem, czy też w górach. 

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.