google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 18.06.2019
  1 USD
  3.8097
  0.0108
  1 EUR
  4.2631
  0.0032
  1 CHF
  3.8099
  0.0086
  1 GBP
  4.7736
  -0.0085
  1 RUB
  0.0592
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • BIEŁAZ, producent najpotężniejszego pojazdu świata, wybiera SECO/WARWICK na dostawcę technologii

  Logo SECO/WARWICKBIEŁAZ, białoruski producent  ciężkich pojazdów specjalnego przeznaczenia, wybrał system SECO/WARWICK do obróbki cieplnej metali. Jest nim agregat rolkowy do hartowania w prasie wielkogabarytowych pierścieni łożysk wykorzystywanych do produkcji samochodów ciężarowych.

  Olbrzymie wywrotki, wykorzystywane do przewozu ładunków w kopalniach odkrywkowych to główny filar produkcji firmy BIEŁAZ,  wśród niej wyróżnia się  kultowy model 75710, tj. największy samochód ciężarowy świata o ładowności do 450 ton.

  “BIEŁAZ będąc producentem najpotężniejszych pojazdów na świecie, pracujących w najtrudniejszych warunkach terenowych,  musi gwarantować niezawodność i długowieczność maszyn. Zatem wysokiej klasy materiały i podzespoły wykorzystywane w produkcji pojazdów to przede wszystkim jakość. Jesteśmy zadowoleni, że znaleźliśmy rozwiązanie i partnera spełniającego nasze specyficzne i wysokie wymagania dotyczące jakości produktów i tym samym materiałów wykorzystywanych w przemyśle motoryzacyjnym. Zakup technologii od tak doświadczonego partnera jakim jest SECO/WARWICK to krok ku realizacji tych wymagań”, mówi przedstawiciel firmy BIEŁAZ.

  SECO/WARWICK dostarczy do OJSC BIEŁAZ. urządzenia do obróbki cieplnej pierścieni łożysk na bazie pieców z trzonem rolkowym. Całość technologii dostarczona będzie do końca 2017 roku.

  Współpracę z numerem jeden producentów wysokotonażowych wywrotek, SECO/WARWICK nawiązał już kilka lat temu oddając do użytku agregat przepychowy do ulepszania cieplnego odkuwek. Wozidła marki BIEŁAZ, bo tak nazywany jest ten rodzaj wywrotek produkcji BIEŁAZ wykorzystywane są do przewozu ładunku w warunkach pracy w wielkich dołach w kopalniach odkrywkowych gdzie temperatura może wynieść od -50 do plus 50 st. Celsjusza.  W konsekwencji każdy element, z którego składa się pojazd musi być materiałem o doskonałych parametrach technicznych.

  „SECO/WARWICK jest pionierem nowoczesnych technologii do obróbki cieplnej metali. Innowacyjna konstrukcja kompleksu technologicznego SECO/WARWICK do hartowania wielkogabarytowych pierścieni łożyskowych, w którą zostanie wyposażony BIEŁAZ, pozwoli uzyskać najwyższe parametry wytrzymałościowe, strukturalne i geometryczne obrabianych detali oraz zapewni powtarzalność tych rezultatów,” precyzuje Jarosław Talerzak, Vice-Prezes, Segmentu Thermal w SECO/WARWICK.

  Źródło:
  SECO/WARWICK S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  SECO/WARWICK S.A.

  SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.