google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 23.08.2019
  1 USD
  3.9371
  0.0034
  1 EUR
  4.3572
  -0.0088
  1 CHF
  3.9876
  -0.0174
  1 GBP
  4.8050
  0.0266
  1 RUB
  0.0600
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • SECO/WARWICK dostarcza technologię z trzonem samotokowym do utwardzania resorów piórowych

  SECO/WARWICK z sukcesem zakończył instalację pieca z trzonem samotokowym o wydajności 3,96 tony na godzinę  w NHK Springs India Ltd., Andhra Pradesh, w Indiach.

  Sławomir Woźniak, Dyrektor Zarządzający (Azja) SECO/WARWICK komentuje, „Szyte na miarę rozwiązanie SECO/WARWICK zapewni firmie NHK Springs wyższą wydajność, redukcję czasu cyklu procesu, lepszą jakość obrabianych materiałów a także minimalne odkształcenia dzięki mechanizmowi wypychacza. Cieszy nas współpraca z NHK Springs nad rozwojem rozwiązań, które są najlepszą odpowiedzią na potrzeby klienta.”

  NHK Spring India Ltd. jest producentem komponentów do zawieszenia samochodowego dla pojazdów pasażerskich, dostawczych, które wykorzystane zostaną w masowej produkcji. Rozwiązanie SECO/WARWICK z trzonem samotokowym do hartowania sprężyn to najlepsze urządzenie dla przemysłu motoryzacyjnego i kolejowego.

  SECO/WARWICK dostarcza technologię z trzonem samotokowym do utwardzania resorów piórowych

  Manoj Gupta, DGM (Projects), NHK Springs India Ltd. dodał, „Cieszymy się na współpracę z SECO/WARWICK, który ma doświadczenie zarówno w dziedzinie nowych technologii jak i niezawodnych standardowych rozwiązań zapewniających otrzymanie najlepszych produktów, które dostarczamy naszym klientom. Piec z trzonem samotokowym od SECO/WARWICK to zaawansowany technologicznie system wyposażony w specjalny mechanizm wypychacza zaprojektowany dla osiągnięcia lepszej jakości produktów końcowych. Dodatkowo, zespół SECO/WARWICK zapewni wsparcie techniczne i usługi serwisowe, które są niezbędne dla utrzymania ciągłości produkcji.”

  Rozwiązanie technologiczne SECO/WARWICK, tj. system z trzonem samotokowym, to specjalnie zaprojektowane rozwiązanie do obróbki cieplnej resorów piórowych, w szczególności tych z uchem na końcu. Pióra są transportowane w piecu za pomocą mechanizmu trzonu samotokowego, który został specjalnie zaprojektowany dla niskiego czasu cyklu wynoszącego 9 sekund. Pióra są odprowadzane przez zrzucający mechanizm wypychacza, który w przeciwieństwie do tradycyjnych rolek odprowadzających, minimalizuje ryzyko wystąpienia odkształceń i uszkodzeń materiału podczas jego transportu.

  SECO/WARWICK dostarcza technologię z trzonem samotokowym do utwardzania resorów piórowychMechanizm zrzucającego wypychacza ma przewagę nad rolkami gdzie podczas odprowadzenia pióra, materiał jest  umieszczany na podnośnikach nożycowych, a następnie na przenośniku wędruje do kolejnego procesu.

  Technologia SECO/WARWICK z trzonem samotokowym wyposażona jest w podwójny palnik, automatyczny system zapłonu, system monitorowania płomienia, system monitorowania ciśnienia w piecu, bogato wyposażony system gazowy z przepływomierzem masowym, system pompowania oleju i systemy hydrauliczne. Podwójny układ paliwowy umożliwi firmie NHK utrzymanie ciągłości produkcji w przypadku braku lub niedostępności jednego paliwa przy zachowaniu minimalnego czasu przełączenia. Funkcjonowanie pieca jest kontrolowane przez PLC z wyjątkiem załadunku piór w procesie końcowym. Zapewnia to sterowanie automatyczne i ścisłe monitorowanie parametrów systemu, które z kolei, zapewniają lepszej jakości obrobione materiały. Unikalna konstrukcja pieca i system kontroli temperatur dają możliwość szybkiego nagrzewu zachowując równomierność temperatury wsadu.

  Indyjscy producenci komponentów do zawieszeń samochodowych do pojazdów osobowych i dostawczych muszą spełniać wymogi dzisiejszego rynek. Sprawdzona wiedza SECO/WARWICK w dziedzinie pieców i różnego rodzaju urządzeń, standardowych i niestandardowych zaawansowanych technologii obróbki cieplnej i ich innowacyjne podejście do biznesu sprawiają, że  SECO/WARWICK jest preferowanym partnerem, w szczególności wśród przedstawicieli najbardziej wymagających gałęzi przemysłu, takich jak motoryzacyjny, reprezentowany przez NHK. SECO/WARWICK oferuje rozwiązania do obróbki cieplnej, które spełniają te wymagania. Najwyższa jakość ich urządzeń i usług jest doceniana przez coraz większą liczbę indyjskich przedsiębiorców.

  Źródło:
  SECO/WARWICK S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  SECO/WARWICK S.A.

  SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.